Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor ideális ebben az esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor ideális ebben az esetben az első szeretkezés?

Figyelt kérdés

Kb. fél éve ismerkedünk egy sráccal, nem indult úgy, hogy egyértelműen közölte volna a szándékait. Most ott tartunk, hogy már végre átölel, megcsókol.


Nem akarom elsietni a dolgot, de őrülten kívánom minden érintésnél.


Azt sem akarom, hogy elsiessük. Az első párommal 1,5 hónap után (ennyi ideje voltunk együtt) szerelmeskedtünk.


Ebben az esteben más a helyzet, ez a fiú nagyon sokat udvarolt nekem. Nagyon szépen, lassan haladt. Szóval, vannak még igazi lovagok, pedig csak 30 éves. :)


2011. okt. 18. 15:20
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

15:48,


A sokáig tartó udvarlásra gondolsz? Fantasztikus, még nem láttam ilyen férfit soha, végre...

2011. okt. 18. 15:52
 12/20 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mit értünk sokáig tartó udvarlás alatt.

Ha azt, hogy nem az ágyban kötünk ki 1hét alatt, de jól érezzük együtt magunkat, szeretjük egymást stb. Az teljesen rendben van és én ezt tartom normálisnak. De, ha úgy érted, hogy a lány játssza a jégkirálynőt és nekem szinte a talpát kell nyalnom, hogy a kedvében járhassak... akkor az nem oké.

22F

2011. okt. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nem, nem arra gondoltam. Hanem arra , hogy fél évig állandóan jött, keresett, de nem csinált semmit. Küldött felém jeleket én is neki, de várt, nem rohant le.
2011. okt. 18. 19:04
 14/20 A kérdező kommentje:
Hogy értsd, fél évet kellett arra várni, hogy végre egy pár legyünk.
2011. okt. 18. 19:05
 15/20 anonim ***** válasza:
Értem. Akkor ez így teljesen korrekt:) Bár a fél év lehet, hogy egy kicsit sok. Én egy 2-3hónappal kiegyeznék. Mondjuk ez attól is függ, hogy milyen ütemben haladtok az ismerkedéssel, milyen gyakran találkoztok. 22F
2011. okt. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Gyakorlatilag áprilistól indult és csak augusztustól találkoztunk gyakrabban, addig alig láttuk egymást, maradt a telefon.
2011. okt. 18. 19:18
 17/20 anonim ***** válasza:
Akkor nincs ezzel semmi gond:) Én se szívesen sietném el. 22F
2011. okt. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
De végig "mellettem" volt. Sajnos volt egy tragikus eset májusban a családomban, annyira jól esett, akkor sem felejtett el, mindig megkeresett még ha személyesen nem is ment.
2011. okt. 18. 19:25
 19/20 anonim ***** válasza:
Az sajnálatos. Innen is látszik, hogy komolyan gondolja:) 22F
2011. okt. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Az előzmények ismeretében a kérdésedre a válasz: mostantól bármikor, amikor megfelelőek ehhez a körülmények és mindketten akarjátok.
2012. nov. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!