Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjem? Help!

Figyelt kérdés
A nyáron beültem egy kocsmába csocsózni egy haverommal. Egyszercsak odajött 2 idegen lány, hogy játszhatnak-e ők is velünk? Természetesen játszottunk, beszélgettünk közben, aztán elmentek. Nos az egyik csajba totál belezúgtam, a gond, hogy még a nevét se tudom. Mivel nem egy nagyvárosban vagyunk, azóta 3szor láttam azt a csajt az utcán, strandon. Soha nem mertem megszólítani, gondolván, hogy mi t mondok neki, stb. Az ismerkedés soha nem ment... Már aggasztó hogy 2 hete nem láttam őt, de ha mégis egyszer újra látom, mit csináljak? Ahogy néztem, nincs barátja, bár ki tudja, mert eléggé nagy csavargó a csaj...
2011. szept. 4. 23:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Így: Szia...
2011. szept. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg azt, hogy héé, nem veled csocsóztam múltkor? :D
2011. szept. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"Szia :)) emlékszel rám? tudod, együtt csocsóztunk itt és itt ekkor és ekkor.. lenne kedved/kedvetek megismételni, újra találkozni? :)"

szerintem. ha félsz megkérdezni, hogy csak kettesben lenne-e kedve találkozni Veled.


19/L

2011. szept. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mond neki ezt a klasszikus szar dumát

te megakarsz ölni? mindig amikor meglátlak elfelejtek levegöt venni

2011. szept. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vagy azt, hogy a kedvenc állatom a tehén, mert ott együtt vagyunk te meg én... xD
2011. szept. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vagy azt hogy hé bébí én vagyok Chuck Norris!!
2011. szept. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szúrnám a fosódat!
2011. szept. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Így:

Relax,bébi,relax,merre laksz?

2011. szept. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Frico001 válasza:
add magadat :)
2011. szept. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Néhány klasszikus kezdő tipp:

-Szia cica laci vagyok!

-Jó a csöcsöd kő kóla?

-Azthiszem téged láttalak álmomban!


Vagy amikor mellé érsz fogd meg a sggét és mond jó fajta megkóstálhatom?:P

2011. szept. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!