Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek alapján a csaj komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján a csaj komoly kapcsolatot keres?

Figyelt kérdés
Hivatalos volt a csaj egy születésnapi bulira. Ott beszéltem vele, majd bókolgattam neki, de ő nem úgy tünt, mint aki elhiszi ezt; majd maszírozgattam a karjait, de ő eltolt magátol. Rá kb.fél órára megfogtam a derekát, de ő megin eltolt magátol; felállt és otthagyott engem a haverommal. Szóltunk neki, hogy jöjjön vissza, de nem jött. Azóta pedig folyton bámul a csaj, ha meglát engem.
2011. szept. 18. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, de hogy rossz véleménnyel van rólad, az elég biztosnak tűnik.
2011. szept. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 greeen ***** válasza:
nem.ez alapján a csaj egy elmebeteg szatír vagy és jól megjegyzi a pofádat!
2011. szept. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Timi: ) ***** válasza:
Szerintem félénk lány,nem egyből a tapogatással kellett volna kezdeni az udvarlást!!!Jóhogy eltol,én a szemed is kiütöttem volna :$Menj oda hozzá,mondd el neki,hogy a buli óta sokat gondolsz rá,és megkérdezed,hogy ő kapcsolatot keres vagy csak barátságot.Szerintem ő akarna komolyat,csak nem ennyire tapadós" sráccal. Bocsi!!!!
2011. szept. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hát az tuti h nem téged keres:D
2011. szept. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy már bánja, hogy nem hagyta magát, és mostmár restelli ezt neked bevallani, ezért bámul! :D
2011. szept. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Miböl gondolod, hogy tuti, hogy nem engem keres?
2011. szept. 18. 18:31
 7/10 anonim ***** válasza:

Mert akkor nem lökne el magától....

Amúgy mióta ismered??Mert ha egyből ilyenekkel inditasz hogy ölelgetés és maszirozgatás nem tudom mit vársz???

Talán kis ismerkedés beszélgetés nem egyből letámadni mint valami idióta,nem csodálom hogy menekült előled,talán ha kicsit türelmesebb lennél akkor össze is jönne,de így....

2011. szept. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is így b@sztam el egy csajnál kérdező! :(
2011. szept. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát látásbol már ismertem, mivel egy faluban lakunk. Beszélni elötte kb 3 nappal beszéltünk, azt is azért, mert én kérdeztem valamit, és ö válaszolt vissza.
2011. szept. 18. 18:49
 10/10 A kérdező kommentje:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:45


Elmesélnéd légyszi, hogy nálad hogy történtek a dolgok?

2011. szept. 18. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!