Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha nem járok bulizni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha nem járok bulizni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 18:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nem gáz. én se járok. minek?!
2011. okt. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem gáz, én sem járok,az viszont szerintem az ha valaki abszolút semmit sem csinál, csak számítógép az "élete", én azért szervezek kiváló programokat helyette.
2011. okt. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
gáz, ha azt hiszed, hogy a te hozzászólásodban lesz a reklám, de tévedsz, mert mire elküldöd a választ, valaki megelőz, és a tiéd csak a 2. vagy 3. helyen landol
2011. okt. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
és az is gáz, ha elcseszed a reklámos poént :D
2011. okt. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem gáz.neked van igazad
2011. okt. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Az egyetem, sport és nyelvtanfolyam megfelelő elfoglaltságnak számít? o.O
2011. okt. 19. 18:57
 7/16 anonim ***** válasza:
Én sem járok, de én gáznak tartom ezt magamnál. Egyrészt azért, mert így elmegy mellettem az élet anélkül, hogy szórakoztam volna, másrészt meg egy csomó csajt felszedhetnék. De egyszerűen nincs annyi önbizalmam, hogy elmenjek...
2011. okt. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Soha nem járok ilyen unalmas helyekre. A motorozás, na az igazi buli:) 18F
2011. okt. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Egyet értek nincs is jobb a motorozásnál. Egy buli belépő 4 ligyó benya azt inkább a motoromba tolom.

23/f

2011. okt. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én se járok sokat, de azért nem vagyok olyan álszent hogy lefújogjam csak mert sokak túlzásba viszik a bulizást. Néha haverokkal beülünk valahova iszogatni beszélgetni, főleg ha van élő zene is. Esetleg félévente egyszer betévedek egy discoba de ott is csak iszogatni szoktam.

Azért senki se fog gáznak tartani ha nem jársz bulizni, de azért igen ha nem vagy benne semmilyen kimozdulós programban és csak otthon ülsz. Mert a csaj hamar rá fog unni a 4 falra.

2011. okt. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!