Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Fiúk! Nektek melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Fiúk! Nektek melyik színész/ színésznő vagy valamilyen híresség tetszik a legjobban?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok milyen az itt lévők ízlésvilága :) Nekem például Edward Norton a favorit. Ő már évek óta nagyon tetszik. Nektek?
2009. máj. 2. 23:22
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

hm... tényleg jókat írtatok :) közbe nekem is eszembe jutott Hugh Jackman...hát ő egy istenkirály :)

És Kiera Knightley az én szívemhez sem áll túl közel...sőt nagyon távol. (nem tudom h kell írni a nevét, de nem is érdekel.)

Nők közül nekem is Nicole Kidman, meg Liv Tyler illetve Sophie Marceau.

2009. máj. 3. 01:29
 12/31 anonim ***** válasza:

Anne Hathaway

Lucy Liu

Jennifer Lopez

Eva Longoria

Katherine Heigl

2009. máj. 3. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

Müller Attila

Sebestyén Balázs

Jesse Metcalfe

2009. máj. 3. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
őőőőőő ez ide tartozik???nem 1 másik témakör? vagy csak a szinész tudatlanságomat probálom leplezni =)=)=D
2009. máj. 3. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
úristen...most veszem észre h nem is tévézek :s csak az R P G-k meg a csajom :S be kellene kapcsolni néha a tv-t(van még BARÁTOK KÖZT??????)
2009. máj. 3. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
3. válaszoló vagyok: színésznők közül Anne Hathaway sztem is gyönyörű és bájos. egyszer valaki azt mondta, hasonlítok rá. hát mit ne mondjak, nagyon jól esett:)
2009. máj. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Johnny Knoxville
2009. máj. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Nekem: [link] Lautner


Orlando Bloom: [link]


Jhonny Depp: [link]


Matt Dallas: [link]

Még van nagyon sok de hirtelen most ők jutottak eszembe:D

2009. máj. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok az egyik képemet nem nyitja meg: [link]


Itt van ő a mindenem:P

2009. máj. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Nekem Beyoncé az istennőm :D:D
2009. máj. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!