Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire lehet komoly a szándéka? 17/L

Figyelt kérdés

Mostanában udvarolgat nekem egy 32 éves férfi, Elképzelhető ,hogy szerelmes belém?


Attól tartok ,hogy csak le akar fektetni.


2011. okt. 19. 19:41
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak meg akar dugni én nem mennék bele:)
2011. okt. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem meg hallgass a női megérzésedre. Habár benne van a pakliban hogy búfelejtőnek kellesz, hiszen írtad nem olyan régen ért véget a kapcsolata. Viszont az is lehetséges hogy gyönyörű szerelem lesz belőle. A megérzéseiden és az ösztöneiden kívül senkire ne hallgass!
2011. okt. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ugyanígy vagyok.. az életkor is stimmel.

Annyi különbséggel, hogy én belementem ebbe a dologba. Nagyon szerelmes vagyok a mai napig, de borzasztóan fáj, hogy kihasznált és erről csakis ÉN tehetek! Voltam annyira hüly.e, naiv p.icsa, hogy belekezdtem.

Semmiképpen ne menj bele ilyen dologba, hiszen, ahogy a többiek is írták nagy eséllyel csak a szexre kellesz... :((

2011. okt. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
62%
csak kefélni akar az a vén f@sz!!
2011. okt. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
98%
Én bele mennék, ha nagyon tetszene, viszont jó sokág húznám a szexet. Min fél évig és ezt ki is jelenteném neki kerek perec. ezután vagy lelép, vagy marad. 21/L
2011. okt. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

20:03


Ez jó ötlet. :)

2011. okt. 19. 20:04
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

Most lett vége egy kapcsolatának. Sexhez van szokva, csak eddig "meg volt kötve a keze", nem csajozhatott, most pedig feléledt benne a vadászösztön és meg akar dugni minden nőt. Fiatal lányokat is. Ez növelné az önbizalmát, elhinné, hogy még mindig olyan, mint 20on évesen, megkaphat minden nőt.

Ne menj bele, felejtsd el!!!

2011. okt. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
80%
Én nem mennék bele. Kis túlzással az apád lehetne.
2011. okt. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
69%

Igen esélyes,hogy csak arra kellesz neki.De!

Lehet megköveznek itt érte, de leírom, hogy az is benne van, hogy ebben az esetben akár sok mindent tanulhatsz is tőle. És azon kivételek közé is tartozhat aki tényleg beléd szeret.

Gondold végig mit érzel, mit akarsz,ő lenne e neked az első?


(lehet hogy én elfogultabb vagyok,de tök ugyanígy voltam mint te,én még szűz voltam 17évesen, mindenki azt mondta,hogy csak arra kellek neki,aztán hat évig voltunk együtt,és rengeteget tanultam tőle az élet minden területén!)

2011. okt. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

20:08


Igen, ő lenne nekem az első.

2011. okt. 19. 20:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!