Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz h jó pár év után össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz h jó pár év után össze jöttem életem legelső igaz szerelmével?

Figyelt kérdés
Kb 2nap alatt beleszerettem megint és őis hasonlóan van, már pár hónapja 1ütt vagyunk és tökjó, csak ojan fura, már előre tervezgetünk :S:S:S:S:S:S:S lehet felnövök lassan!? !? ! Voltatok hasonló helyzetben?
2009. máj. 3. 03:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem gaz! Sot! Orulj, hogy megadatott ez a nagy orom!

Sok sikert!

2009. máj. 3. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
thx/örülök is:D....am remélem azémost mindenkinek eszébejut a nagy első szerelem ami persze nem a gyerek szerelem!jolenne ujra?? furaez nem??
2009. máj. 3. 03:59
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Neked biztosan jo! Nagyon orulok!

En viszont nem jonnek ossze az elso szerelmemmel, ugyanis nagyon boldog vagyok a mostani szerelmemmel, nekem most O a nagy O!! :))

2009. máj. 3. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én most a gyerekkori szerelmembe szerettem megint bele :D Nem gáz sztem csak mostmár máshogy látjuk egymást...igaz ő nem tudja hogy szeretem de Neki is tetszek...csak valahogy tovább kéne lépni a járás felé :D Örülj hogy Ti már összejöttetek és hogy tök jó minden :)
2009. máj. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!