Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van miért szeretni a nőket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van miért szeretni a nőket?

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 13:37
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
Igen
2011. okt. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
Persze.
2011. okt. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Igazából azért kérdeztem, mert sose volt barátnőm, így halvány lila gőzöm sincs, hogy vajon miért lehet szereni őket. Ahogy elnézem a médiát, az ismerősi köröm egy részét, és olvasom ezt a fórumot, kezdek nagyon elkeseredett lenni.
2011. okt. 20. 13:43
 4/40 anonim ***** válasza:

A médiát meg ezt a fórumot ne nézd, mert ide általában az jön, akinek problémája van, vagy trollkodni akar, a média meg tele van magamutogató idiótákkal :P

Ismerősi köröd össeztételén meg tudsz változtatni.

2011. okt. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Vannak kivételek az ismerőseim között, akiknek összejött a szerelem, és látom is, hogy köztük a nők nem felszínes dögök. Igazándiból nekem nincs ihletem ahhoz, hogy ismerkedjek nőkkel, sőt, már kezdek ellenségként tekinteni rájuk.
2011. okt. 20. 13:56
 6/40 anonim ***** válasza:
van értelme szeretni: visszaszeretnek :)
2011. okt. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok, és sose csókolóztam nővel. Ahogy szétnézek ebben az átkozott világban, kezdek rájönni, hogy a csajozásnak nincs is sok értelme, hiszen a nőknek számtalan elvárásaik vannak, amiknek szinte képtelenség eleget tenni. Legyen az illető kigyúrt, jóképű, alfahím, szexisten és még sorolhatnám. Csak a tökéletes férfi kell a nagy részüknek.
2011. okt. 20. 13:58
 8/40 werti válasza:
Ennyi erővel van miért szeretni a pasikat?? o.O
2011. okt. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Elismerem, közöttünk is vannak szennyek, csak mint ,,külső szemlelő" kezdem észrevenni azt, hogy a nők elvárásai általánosságban sokkal irreálisabbak.
2011. okt. 20. 14:03
 10/40 A kérdező kommentje:
Tudom, nem lenne normális dolog, ha kerülném, és megvetném a nőket, de tapasztalatlan zöldfülűként mi mást tehetek?
2011. okt. 20. 14:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!