Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ellöknétek ezért magatoktól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellöknétek ezért magatoktól egy fiút?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy sráccal (fél éve), ő közeledett felém, de én picit hideg voltam vele. Majd augusztus végén megláttam egy csajjal ölelkezni, illetve amint hazakísérte. Elég rosszul esett, mivel mindig engem bámult, majd egyszercsak egy másik csajjal látom őt. Most azonban úgy néz ki a dolog, hogy megint elkezdett érdeklődni irántam én pedig nem tudom, hogy utasítsam el őt, vagy mi legyen. Tudni kell azt is, hogy a csaj most nemrég ment vissza egyetemre és majd csak Karácsonyra jön megint a nagyszüleihez a falunkba.
2011. okt. 20. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
felejtos..
2011. okt. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát végülis még nem jártatok, nem csalt meg, szóba se jött hogy összejönnétek, akkor semmiféle okot nem adott rá hogy "ellökd" magadtól, Viszont féltékeny vagy máris, úgyhogy jöjjetek össze :D
2011. okt. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tipikus. Eddig nem kellett, de ha meglátod egy másik csajjal, akkor már kéne. Ez szemét önző viselkedés. Csak azért kell szerencsétlen, hogy helyre tedd az egódat.

Ha a srácnak van egy kis esze, le sem szar a közeljövőben.

2011. okt. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem azért kell, mert megláttam más csajjal, hanem azért, mert mindig is tetszett, csak azt hittem, hogy ki akar használni.
2011. okt. 20. 18:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Aha, persze.
2011. okt. 21. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!