Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Tegyük fel azt, hogy....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tegyük fel azt, hogy. Melyik lenne az a pont, ahol ellöknétek magatoktól a lányt?

Figyelt kérdés

Szóval tegyük fel azt, hogy van egy lány, akivel nagyon jóban vagy, de tudod, hogy a lány többet is érez irántad, viszont te nem akarsz semmilyen párkapcsolatot jelenleg. Hozzáfűznivaló: Azt, hogy nem akarsz tőle semmit, nem mondtad ki egyértelműen, de célozgattál rá valamennyire.


Melyik lenne az a pont, ahol ellöknéd magadtól a lányt?

a) ha megölelne

b) ha megpuszilna

c) ha szájrapuszit adna neked

d) ha megpróbálna lesmárolni

e) egyéb, egyel magasabb körülmények


Még egy kérés, olyan fiúk válaszát várom, akik bele tudnák élni magukat a helyzetbe, szóval a kevésbé "kanosabb" fajták véleményét tartom előnyben. =)


Utóirat: Igen, én vagyok az a lány. Pénteken lenne alkalom, hogy kettesben legyek azzal a fiúval, és meg szeretnék beszélni vele pár dolgot. Eszembe sem lenne lesmárolni, meg ilyenek, mindössze kíváncsi lennék a nép gondolkodásmódjára, félreértések elkerülése végett.


2011. márc. 9. 10:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mivel nekem van párom így csak úgy tudok válaszolni, ha belegondolok abba, mikor nem volt. Én nem lökném el a csajt semmijen körülmények között maximum megkérném hogy légyszives hagyd abba.
2011. márc. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát ha semmit se akarnék töle akk A de nem lökném el csak elhuzódnék
2011. márc. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
"c"-től felfele
2011. márc. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
mmint... c,d,e stb. :D
2011. márc. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

nekem volt ilyen,

a csaj megpuszilta az arcomat.

Èn kb nem csináltam semmit, gondolom valahogy mégis kisugároztam hogy nem tetszet amit csinált mert gyorsan abba hagyta és megsértödött, elkezdet sírni kis idö belül is...


Hozzá tenném hogy ellég gagyi volt ez a csaj

2011. márc. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
El nem lökném, esetleg elhúzódnék. De lehet hogy egy kis jól eltalált ingerlésnek nem tudnék ellenállni...
2011. márc. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekem volt pont egy ilyen kapcsolatom. Volt egy lány, akivel jó barátok voltunk, viszont ő rám volt kattanva. Ezt tudtam is, mert mondta. Elmondtam neki, hogy nem akarok tőle semmit, mégis megtörtént a csók. Többször is, bulik alkalmával. Eltolni nem toltam el magamtól, mert nem volt barátnőm, de vele nem akartam összejönni, mert zűrös lány volt. Én akkor toltam el magamtól, mikor már másnak hazudott a kapcsolatunkról.

ui: mindenkinek jól esik egy ölelés, egy csók

2011. márc. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
C-nél. A többi az még baráti viszonyba simán belefér. De a c-től felfele már egyértelműen többet akarna.
2011. márc. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is a C- válasznál fordulna át a baráti kapcsolat kicsit más irányba.
2011. márc. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
C-től már kínos lenne.
2011. márc. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!