Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ez ellen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ez ellen?

Figyelt kérdés
Azért írom ide mert ideálisabb kategóriát nem találtam, illetve ezt nézik a legtöbben. Az a bajom, hogy nagyon lámpalázas típus vagyok. Már sokmindent kipróbáltam( 3 mélylevegő mielött szerepelsz, pozitív hozzáállás stb.) de valahogy mindig bepánikolok, és ez sokmindenben akadályoz. A legkisebb szereplésnél is képes vagyok besűlni. Még egy mondtatot se tudok elmondani közönség elött. VAlaki tudna mondani ötletet, hogy mit csináljak ez ellen?
2011. okt. 20. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyakorold sokat. Én is ilyen voltam, meg még mindig egy kicsit.
2011. okt. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló problémám. Igazából erre nincs jó megoldás, felmész a színpadra, és valahogy ráerőlteted magad, hogy elkezdd a beszédet/dalt/szerepet, akármit. Egy-két perc után belejön az ember, és megy ugyanúgy, mint otthon. Velem legalább is ez volt :)


Mondjuk az is segít, ha először csak barátok, ismerősök előtt adod elő, általában akkor is izgul az ember, mert hülyén érzi magát, viszont azt könnyebb leküzdeni mint egy rakat idegen előtt szereplésnél :D


20/F, énekes-gitáros, nem vagyok SP ;)

2011. okt. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, csak az a baj, hogy már annyiszor "csalódtam" , hogy félek kimenni szerepelni, szóval még gyakorolni is. Azzal nincs baj ha ismerősök elött, az osztály elött kell előadnom valamit, de pl. ha az egész suli előtt akkor már végem. Egy prezentációs versenyen is szeretnék részt venni, de egy hasonló előadásba már bebuktam. Viszont az tényleg igaz, hogy az előadás végénél folyékonyan tudtam mondani, de azzal az a baj, hogy nem is igazán emlékszem hogy érthető volt-e mert annyira izgultam, hogy nem emlékszem semmire, csak arra hogy az elején 2. megakadtam. :S
2011. okt. 20. 16:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Használj önmegerősítő gyakorlatokat.Mondd ki, vagy írd le azt pl.:Minden simán megy majd.A lámpalázam elmúlik.Bátor leszek.Elsőre dilisen hangzik, de nem az!
2011. okt. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!