Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire vagyok az animések...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagyok az animések ellen?

Figyelt kérdés
egyik osztálytársam multkor behisztizett(nem szószerint ) hogy őt ezért lenézik vagy nem szeretik (ezt énis látom )pedig tök jófej bírom a csajtnemértem mi az oka vagy talán ez ekkora gond lenne valakinél hogy szereti vagy mivan?
2011. okt. 18. 16:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
hány éves vagy ?? :O
2011. okt. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
NARUTO és ICHIGO
2011. okt. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
91%

Ha fanatikus rajongó, egész álló nem csak erről tud beszélni, és egy értelmes témát nem tud a társasággal követni, mert állandóan visszanyúl az ő saját témájához (amiben jó), akkor nehéz beszélgetni vele, és lehet elkezdik kiszorítani a közösségből.

Ha yaoit néz, és ezt még szétkürtöli is nagy örömmel, és a füzeteit yaois képekbe is csomagolja, érthető ha kerülik. (ha egyszerű animeképek csak, talán gyereknek nézik, vagy kissé visszamaradottnak értelmileg, hogy "meséket" követ.

Az anime ugyanis még mindig inkább "mese" sokak szerint, mint komoly műfaj, aminek lehet mondanivalója is.


Az animések közül ismerek több olyat, akik azt hiszik, milyen nagy valakik, mivel animéket néznek, és van bennük egy felsőbbrendűségi érzés is, amivel kb. lekezelően beszélnek a többi emberről, aki például nem animékben talál örömet, hanem szappanoperákban. De ez csak egy példa, lehet más nem ilyen.


Lehet az is közrejátszik, hogy bár az animésekre tényleg néha furán néznek, de egy animés ezt be is képzelheti, tehát másnak látja a helyzetet, mint ami, hiszen az általánosított közvélekedést ismeri, és rosszul ítéli meg a dolgokat.

2011. okt. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok ellenük ,de hogyha lehet akkor ne nagyon mondogassa inyahusuky kapcsolatát a szellemvilággal.


Egyszóval úgy vagyok vele ,ha neki jó akkorcsinálja.

2011. okt. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

15L és 16L bnők vagyunk

jó de bármiről eltudok beszélgetni vele zenéről stb és egyszerűen nem értem mert nincsenek ilyen homokos rajzok a füzeteiben , nagyon szépen rajzol versenyeket is nyert már.de lehet csak azért nem akarják megismerni mert elő ítélet van bennük.amúgy egyszer elvitt valami contalálkozóra vagy nemtudom valóban az kicsit furcsa volt már nekem is :D...

2011. okt. 18. 16:59
 6/24 anonim ***** válasza:
18%
nekem elég ha nem tudok róla hogy az adott személy ilyeneket néz... rühellem az animéket, 1 fannal meg soha a büdös életbe nem járnék, nekem nem kell 1 érzelmileg visszamaradott csaj sem, akármilyen jól néz ki...pfföjj
2011. okt. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

17:00 vagyok

egyszer engem is hívtak rá, amikor még nem tudtam hogy mit van ott, de most hogy már tudom, akkor sem mennék el ha fizetnének érte...

2011. okt. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Nem az animésekkel van baj. Hanem az otakukkal (akinek semmi nem létezik CSAK az - jpop,jrock, sushi, anime, manga...bármiamijapán). Azokkal nem lehet kommunikálni, épp ezért magukat zárják ki a társaságból. Én sem vetem meg az animét, de nem abban élek.
2011. okt. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
előző vagyok. még annyi, 25, fiú. (tehát nem csak gyerekek, és nem csak lányok nézik ám)
2011. okt. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Hogy te mennyire vagy az animések ellen azt nem tudom:)

Én egyáltalán nem sőtt még szeretem is,ha ismerkedek egy lánnyal rendszerint az elején megkérdezem hogy szereti-e az animéket és a pc játékokat.Ha nem szereti-animéket néha,játékokat sajna nem nagyon szeretik:( az sem baj akkor másról beszélgetek vele,de előny nálam ha szereti.

Pláne ha egy lány szereti a Japánnal kapcsolatos dolgokat az nagyon bejön.

Nyilván senki nincs ellene,csak maximum őt nem érdekli,ennyi.

Szerintem kizárt,hogy bárkit zavarna ez,ha a barátnődet nem szeretik annak valmi más oka van.

Attól,hogy te bírod meg jófejnek tartod még lehet hogy egy hisztis p'csa.

Nem tudom nem ismerem őt,de lehet nem ok nélkül nézik le.

24

2011. okt. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!