Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik egy srác, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy srác, de nem nagyon tudok vele miről beszélgetni. Szerintetek mivel menjek oda hozzá, miről kérdezzem? 15/L

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 16:10
 1/10 anonim ***** válasza:

milyen zenét szeretsz

ha egy suliba jártaok akkor suli téma, ami aztán simán átterelődik más témára


amúgy szerintem ne veled egykorú srácokkal ismerkedj mert ilyen korban ők még nem annyira érettek, kb 2-3 évvel le vannak maradva - legalábbis nekem ez a tapasztalatom ahogy viselkednek


16L

2011. okt. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Ez a Vélaszod vérig sértett! Ez egy nagyon rossz felfogás, ami sokaknál észre is vehető, de nem ám , csak az intelligens "érett" lányoknál, hanem azoknál is akik mondjuk olyan szinten vannak, ahová a veled egykorú fiúkat titulálod titulálod! Nos, ezeknek miért van idősebb pasijuk, hogyhogy még saját magukhoz képest se nőttek fel?!

Utálom ha valaki általánosít és ilyen közhelyeket állít fel , hogy a "fiúk 2-3 évvel le vannak maradva" / vagy bármiféle hasonló megjegyzést tesznek a LÁNYOKRÓL, gondolok itt akármilyen feminista/soviniszta kijelentésről.

És pont emiatt a téves felfogás miatt nem alakul ki sokszor kapcsolat ilyen fiatal korban azonos korú lány és fiú között! 16/FIÚ

2011. okt. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

16/FIÚ te pl egy csajjal mikről szoktál beszélgetni?:)

Amúgy egyetértek, szóval szerintem a kor nem számít, persze,vannak olyan velem egykorú srácok akik iszonyú éretlenek, de ilyenek lányban is vannak:) Ez a srác azért érettebb a többinél:)

2011. okt. 19. 16:24
 4/10 anonim ***** válasza:
* -titulálod , *hogyha - bocsi a hibákért, csak felhúztam magam és írni se tudtam rendesen :D
2011. okt. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Háátt az az igazság, hogy én elég beszari vagyok, és csak buliban szoktam csajozni :D
2011. okt. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ott meg odamehetsz akárkihez akármivel XD

De egy kicsit átfogóbban a srácról , az oszt társad? évfolyam társad? beszéltél már vele?

2011. okt. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
óó de beszélgetni se? nem csajozni, csak mondjuk ha haverok vagytok, akkor mi a téma? :)
2011. okt. 19. 16:26
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha egy suliba jársz vele, és gondolom most mentél fel középsuliba, keress a sulin olyan helyet amit még nem ismersz, és kérdezd meg tőle amikor egyedül van, hogy ott mi van. De először is kezdj el köszönni neki a folyóson.:) akkor észrevesz, és ha tetszel neki, onnan már sima ügy.:)
2011. okt. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Hát a suliban nem, akivel tudnék esetleg beszélgetni az elvan a barátnőivel. De a végülis csak rá kell jönnöd hogy bejössz e neki, és ha igen , utána sima ügy
2011. okt. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"amúgy szerintem ne veled egykorú srácokkal ismerkedj mert ilyen korban ők még nem annyira érettek, kb 2-3 évvel le vannak maradva - legalábbis nekem ez a tapasztalatom ahogy viselkednek "


Ebből is látszik, hogy mennyire gyerek vagy még. Mi az anyádtól lennél te érettebb a korodnál? Talán egyedül élsz a beteg édesanyáddal, akiről te gondoskodsz, hétvégente pedig dolgozol, ha nincs suli. Mert ekkor mondhatnád esetleg, hogy érettebb vagy, amúgy pedig nem. Ne aggódj, az idősebb srácok úgyis csak megdugni akarnak majd.

2011. okt. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!