Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha egy számomra ismeretlen...

Ha egy számomra ismeretlen illető ismeri a következő személyes adataimat, akkor esetlegesen milyen módon élhet vissza vele?

Figyelt kérdés

- teljes név

- lakhely

- telefonszám

- személyi-igazolvány szám

- életkor


2009. dec. 2. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt olvasd el:

[link]

2009. dec. 3. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs időm ezt a kilóméteres cuccot végig olvasni (de azért köszönöm) ... :( Kérlek szűrd le nekem gyorsan a tanulságot, mert hamar lenne szükségem a válaszra. Köszi! :)
2009. dec. 3. 10:10
 3/6 anonim válasza:
Ezeket az adatokat bárkiről meglehet szerezni!Mindenhez kézzel írott aláírás kell!Amennyiben aláhamisítja az aláírásodat, azonnal okmányhamisítást követ el(5 évig terjed a büntetés).Én nem izgatnám nagyon magam, mert mivel bármilyen ügy kapcsán felhasználja az adataidat, úgyis bevizsgálják az aláírás egyezőséget és felmentenek.Ő viszont elkövet még egy bűncselekményt, személyes adatokkal való visszaélést!Ami az okozott kár mértékében szintén elég súlyos bűncselekménynek számít!
2009. dec. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nálam is így van (kivéve sz.ig.szám), és kaptam is furi leveleket, meg olyan emberek kerestek meg,akiknek sztem ő adta meg az adataimat (h így cseszegessen), most ez nem szabálysértés,nem lehet ellene tenni vmit?
2009. dec. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Előzőknek: volt a Juszt műsorában egy nő, akitől 7 millió ft-ot vittek el: személyesen, bankszámláról, hamis aláírással.

Eléggé egyértelmű volt, hogy valaki belülről is segítette (az aláírás még csak nem is hasonlított) - mégse történt semmi azóta sem. Búcsút mondhat a 7 millió ft-jának.

2009. dec. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A 451 Fahrenheit alapmű!

Ha érdekel a kérdés, az a minimum, hogy végigolvasod!


Amúgy ez a részlet a következő:

mikor a főhőst kergeti a hatalom, és sikerül egérutat vennie, a hatalomnak nagyon sürgősen szüksége lesz egy bűnbakra helyette (ugye olyan nincs, hogy sikertelen nyomozás).

Még szerencse, hogy tudnak egy emberről, aki szeret sétálni az utcán (abban a környezetben ez ritkaság). Tudják, hogy éppen a környéken sétál. Átállítják a nyomozót (ez egy robotkutya) - amelyik ezek után természetesen 5 percen belül el is kapja és helyben kivégzi.


Úgy hal meg, hogy nem is tudja, mi történik vele, és miért. Ő soha nem ártott senkinek és nem vétett semmiféle törvény ellen - bűntelen. Nem kell félnie semmitől: hiszen nincs titka.

2009. dec. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!