Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok hozzá ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá ha egy ismeretlen jelölne be iwiw-en vagy myvipen? Vissza jelölnétek hogy lehet hogy ismerem csak nem emlékszemrá vagy elküldenétek a . csába?

Figyelt kérdés
2009. okt. 2. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
megkérdeznéám h ne hari de honnan ismerem....mer nem rémlik v elutasitanám..kedvfüggő h melyik
2009. okt. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, ha akar valamit akkor írjon.
2009. okt. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Megtörtént már, de rendszerint otthagyom őket a függő kapcsolatok között. Ha megunja visszavonja, ha nem úgy is jó, ottmarad... Engem nem zavar...:) Így legalább nem mondják, h bunkó vagyok :)
2009. okt. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Engem is van hogy bejelölnek pasik, olyanok akiket nem is ismerek, pedig van barátom. Megkérdem honnan ismernek, van aki bevallja h csak azért jelölt mer tetszem neki, de van aki nem is válaszol. Amúgy nem jelölöm vissza, mivel nem ismerem őket:) 23/L
2009. okt. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Visszakérdezek honnan ismerem illetve mit szeretne. :)

Utánna visszaigazolom! :D

2009. okt. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

akiket 1000% h nemismerek, azokat elutasítom.

akiknél dereng vmi, azoknak írok egy levelet.

2009. okt. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
attól függ h ellenkező nemű e és bejön e:D
2009. okt. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sokan csak azért jelölgetnek be mindenkit, hogy több ismerősük legyen, mert az menő -.-".... főleg myvip-en.Úgy hogy lehet, h semmi jelentősége annak , h bejelölt, lehet , hogy te vagy épp a 125-ödik, akit egy huzamban bejelölgetett :D
2009. okt. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ha van min 25 közös ismerős,akkor visszaigazolom,sokan ismernek akiknek nem tudom a nevét

ha fix hogy nem ismerem,akkro visszautasitom

ha nem tudok dönteni,akkor levélke,és kérdezek

2009. okt. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Volt már velem olyan hogy ismeretlen csaj jelölt be, nem tudtam hogy ki az, megkérdeztem, nem írt semmit vissza, úgyhogy elutasítottam, nem lehetett ismerős gyűjtő mert csak 47 ismerőse volt.Az ilyeneket nagyon nem értem.

19f

2009. okt. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!