Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan hogy egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy egy fiú lélek egy lány testében van? Nem tudom hogy mit akarok, de van egy új ötletem. Leírom a részleteket.

Figyelt kérdés

Szóval nekem a lányokat teste vonzó, de szellemileg annyira undorítóak, hogy nem tudnék már elképzelni lánnyal kapcsolatot. Egy fiú meg lelkileg sokkal közelebb áll hozzám, de testileg nem lennék képes rá olyan dolgokra...


Olyan kellene ami a kettő egyben! Létezik ilyen ember? És ha igen az mi? Most ez egy lányos fiú, vagy egy fiús lány? Vagy valami hermafrodita?


Tudom hogy nagyon hülyeség a kérdésem, de olyan szinten kiábrándultam már a lányokból, hogy szerintem az is lehet hogy meleg vagyok csak elfojtom, vagy valami teljesen más, aminek még neve sincs.


Jó lenne már végre olyan párt találni akivel boldog lennék, de az életem is egy rakás szerencsétlenség, és úgy érzem hogy teljesen eltorzultam lelkileg.

Tudom hogy szánalmas ilyen kérdéseket írni, de már nincs semmi ötletem.


Régen amikor még hittem a lányokban, komoly kapcsolatot akartam, de rá kellett jönnöm, hogy a lányok nagyon egyszerűek és felszínesek.

Utána kezdtem kételkedni az érdeklődésemben és azt hittem meleg vagyok, de a fiúknál nem tudtam próbálkozni, pedig valahogy sokkal jobban éreztem magam velük, mint a lányokkal, mert a fiúkkal lehet beszélgetni, érdekes a személyiségük, és nem kényesek.

Most ez az új ötletem van, de még pontosan nem tudom hogy mi az, de ha ki tudom válogatni hogy milyen embert tudnék szeretni, akkor ha létezik olyan, lehet hogy még van esélyem!


2011. szept. 7. 20:55
1 2 3
 1/24 WhiteLabel ***** válasza:
100%
fordulj orvoshoz.
2011. szept. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
te elég rossz merítést kaptál lányokból, én csomót ismerek, aki nem olyan :)
2011. szept. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

ha megismernél valami normális csajt, akkor nem gondolnád így a dolgokat. szerintem most csak kétségbe vagy esve, mert nem tudod, mit érzel. de ha lenne valaki, akivel megpróbál(hat)nád, tisztázódnának a dolgok a fejedben. hajrá!:)

15/l

2011. szept. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy, 12?
2011. szept. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Fogsz egy ár értelmetlen választ kapni, az biztos, de azokra ne is figyelj.


Na szóval, szerintem semmi nagyobb para nincsen veled, egyszerűen csak sok olyan lánnyal találkoztál, akik úgymond kiábrándítottak. De figyelj, ez nem azt jelenti, h minden lány ilyen. Ismerkedj többet!


Az elméleted ott megbukik, h nem csak testileg lettünk úgy teremtve, h kiegészítsük egymást, de lelkileg is. Egy nő sokkal érzékenyebb, viszont sokkal inkább fogékony a hangulatokra, ezekre a belső dolgokra. Ne írd le az egész női nemet légyszi. Nem éreznéd magad jól egy hermafroditával, vagy olyannal, aki fiú, csak a testét nővé operáltatta. A túlságosan egyforma gondolkodás egy idő után unalmas és őrjítő is. Inkább keress normális lányokat. :))

2011. szept. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Létezik ilyen
2011. szept. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

" te elég rossz merítést kaptál lányokból, én csomót ismerek, aki nem olyan :)"


Az a baj hogy én már a nemolyanokban is csalódtam.


" ha megismernél valami normális csajt, akkor nem gondolnád így a dolgokat. szerintem most csak kétségbe vagy esve, mert nem tudod, mit érzel. de ha lenne valaki, akivel megpróbál(hat)nád, tisztázódnának a dolgok a fejedben. hajrá!:)

15/l"


Akkor vagy ilyenek a normálisak is vagy normális nincs.


"Fogsz egy ár értelmetlen választ kapni, az biztos, de azokra ne is figyelj.


Na szóval, szerintem semmi nagyobb para nincsen veled, egyszerűen csak sok olyan lánnyal találkoztál, akik úgymond kiábrándítottak. De figyelj, ez nem azt jelenti, h minden lány ilyen. Ismerkedj többet!


Az elméleted ott megbukik, h nem csak testileg lettünk úgy teremtve, h kiegészítsük egymást, de lelkileg is. Egy nő sokkal érzékenyebb, viszont sokkal inkább fogékony a hangulatokra, ezekre a belső dolgokra. Ne írd le az egész női nemet légyszi. Nem éreznéd magad jól egy hermafroditával, vagy olyannal, aki fiú, csak a testét nővé operáltatta. A túlságosan egyforma gondolkodás egy idő után unalmas és őrjítő is. Inkább keress normális lányokat. :))"


Sok lánnyal beszéltem már, és akik normálisnak tűnnek elsőre, azokról is kiderül valami undorító dolog vagy hülyeség. Mindenki azt hiszi, hogy nem ismerkedek, pedig nagyon sok lánnyal ismerkedtem már, annyira hogy kiábrándultam belőlük.


Én nem látom hogy kiegészítene engem bárki is lélekben, a lányokat nem tudom elviselni, ez a folytonos ármánykodás, hisztizés, kétszínűség, ráadásul nem is lehet velük beszélgetni, csak pletykálni meg röhögcsélni, de amikor komolyabb témát hozok fel, akkor csak néznek, vagy röhögnek, vagy mintha meg se hallották volna.


"Létezik ilyen"


És szerinted ez milyen ember lehet? Hogy keressek ilyet?

2011. szept. 7. 22:24
 8/24 anonim ***** válasza:

"Létezik ilyen"

És szerinted ez milyen ember lehet? Hogy keressek ilyet?


---


Valószínű neked egy olyan lány kell, aki idősebb nálad.


De nem tudod véletlenül, hol vannak azok a fiúk, akikkel lehet értelmesen beszélgetni?

2011. szept. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
38%

Mióta lettek igaz barátaim és volt barátnőm, azóta bennem is felmerült sokszor, hogy nőkre csak "testileg" van szüksége a férfinak. Nem vagyok valami g*cinagy filozófus, de a legjobb barátommal mindkettőnk részéről bevallottan közelebb állunk egymáshoz, mint a barátnőinkhez. Ez nem azt jelenti, hogyha megbeszélünk egy bulit és ő otthon maradhat kefélni a csaját, akkor ne tenne meg, mert ilyen is volt. De mégis, ezt a két dolgot valahogy nem lehet összehasonlítani.


De a nők máshogy látják a világot, mint mi. Ami nem feltétlenül baj.

Addig jó, amíg mindenkinek van vele egynemű barátja, akivel ugyanúgy látják a dolgokat, tudnak nevetni azon, hogy erről vagy arról ugyanaz jutott az eszükbe és addig jó, amíg ezzel egy időben van egy ellenkező nemű partnere is, akibe ugyanúgy elvetheti a bizalmának magvait és a belseje olyan érzelmes oldalát mutathatja meg, amit egy barátnak soha (azért, mert nem b*zi, nem szerelmes a barátba).

2011. szept. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
:)) A lányok egyszerűek és felszínesek...?! Keress magadnak egy normális lányt idétlen,talan ne a ribanc plázacicák közt kutass... Hátha összejön neked is valami. Habár,ha ilyen véleményed van a csajokról...és mondjuk ha odajönnél hozzám valami ilyen szöveggel,egyszerűen és felszínesen küldenélek el én is any*dba. Lehet,sőt biztos,hogy veled van baj,nem a csajokkal,vagy rossz helyen keresgélsz,vagy a viselkedésed miatt viselkednek így veled a csajok. Inkább a kettő együtt. Ku*vanagy hímsoviniszta kretén lehetsz,fúj. Inkább legyél búza.
2011. szept. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!