Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás után újra boldogan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után újra boldogan?

Figyelt kérdés

épp most szakítottam egy nyögve nyelős sehova nem vezető kapcsolatból. most minden olyan szürkének tűnik, még bennem él mégha nem is volt nagy love. írhatnátok hasonló helyzetből sztorikat amikor szakítás után boldogabbak letettek hogy kiléptetek egy sz@r kapcsolatból és megtaláltátok az igazit.

23L


2011. szept. 10. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:

1 hete léptem ki egy hasonló kapcsolatból...az h az igazit megtalálom-e...nem tudom,majd lesz valahogy....mindenesetre jó most nekem így

24/L

2011. szept. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én meg pont most érzem úgy hogy ki kéne lépnem a kapcsolatomból:S
2011. szept. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!