Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit tennétek? Tegyük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit tennétek? Tegyük fel, hogy nagyon szeretitek egymást a párotokkal, boldogok vagytok együtt, de nem tud szexelni, mert 1 betegség miatt levágták neki a cerkát. Megcsalnátok, vagy elhagynázok ezért?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 20:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
71%

"Megcsalnátok, vagy elhagynázok ezért?"


Egyiket sem.

2012. nov. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
A negyedik válaszoló vagyok. Csak látom, magára a kérdésre nem válaszoltam eddig. :) Szóval én úgy gondolom, hogy ha együtt lennénk már évek óta, és akkor veszítené el a férfiasságát, ebben az esetben nem hiszem, hogy elhagynám miatta. Viszont ha ismerkedés közben derülne ki egy pasiról, hogy nincs neki, vagy akár csak annyi, hogy nagyon kicsi, akkor azért erősen elgondolkoznék, és elképzelhető, hogy lelépnék, mielőtt komolyabb kötődés kialakulhatna közöttünk...
2012. nov. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
kaki
2014. jún. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!