Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem jelentkezik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jelentkezik?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel már 2 éve ismerjük egymást. Ő most 21 éves én 19. Sokáig udvarolt, irogatott, azt mondta tetszem neki és elhivott randizni. Bele egyeztem és elmentem vele, nagyon kedves volt velem, meg is csókolt, de másnap nem jelentkezett semmit. Ez hétfőn történt és azóta semmi, nem is hallottuk egymást, viszont valamelyik nap láttam messziről az utcán, ő is észre vett engem de semmi...Vajon mi az oka annak, hogy nem jelentkezik? Nagyon el vagyok keseredve, mert ugy érzem, hogy nagyon tetszik nekem...
2011. okt. 21. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Majd fog!
2011. okt. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amúgy biztos büdös volt a szád.
2011. okt. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jah és terhes vagy!
2011. okt. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ahahahaha...na terhes az biztos nem vagyok,bár tőle nem bánnám ha az lennék :)
2011. okt. 21. 23:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet beparázott, és nem veled van gondja.Minden esetre nem árt rendezni egy ilyen félre értést, mert lehet teljesen alaptalan félelmei vannak.Legalább is Én erre tippelek, minden esetre ha nem tetszettél volna neki akkor biztos nem csókolt volna meg.De az tényleg tré ha nem köszönön rád utcán...
2011. okt. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet azt hiszi hogy elrontott vmit a randin, írj neki vmi olyat hogy.Jó volt a múltkori találka,megismételhetnénk és lehet szerte is foszlik ez a hite.Ha nem akkor leakar majd koptatni akkor vmi más a gond.Akkor kérdezz rá.
2011. okt. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat...Várok még egy kicsit,ha nem jelentkezik magától irni fogok neki...
2011. okt. 22. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!