Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek is van úgy, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is van úgy, hogy ha meglátjátok itt az oldalon egy szimpatikus fiú/lány írásait, írtok neki, de amint látjátok, hogy néz ki kép alapján és nem tetszik nektek, egyből kiábrándultok belőle?

Figyelt kérdés
Pedig nekem nem csak a külső számít, de ezek szerint mégis felülírná, ha nem jön be egy lány külsőre, hiába kedves, normális, hasonló gondolkodású belsőre.
2011. okt. 22. 00:08
1 2
 11/18 Walk With Me ***** válasza:

Igaz, hogy az internet "visszalépés" a való életbeli ismerkedéshez képest, ugyanakkor aki nem társasági ember, nem jár bulizni meg ilyenek, annak egy nagyon jó alternatíva.

Nekem sem csak a külső számít, ugyanakkor nagyon fontos. Nemrég felszínesnek éreztem magam emiatt, de rájöttem, hogy ez természetes. A párkapcsolat / szerelem része a szexualitás, tehát nagyon is fontos a szexuális vonzalom, aminek nagy része a kinézetből adódik (ide értve a kisugárzást, hangbot stb). Természetesen a belső is nagyon fontos, ha választani kell akkor fontosabb is, mint a külső, de ez nem jelenti, hogy utóbbi elhanyagolandó lenne. Mondjuk belső 60%, külső 40%.

2011. okt. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Walk With Me ***** válasza:
hangot*
2011. okt. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

A válasz megírásának időpontja: ma 00:15

Az nem felhívás a keringőre, ha egy lány válaszként vagy kérdésként megírja, hogy magányos. Egyszerű tényközlés. Nekem is írtak már, hogy szívesen ismerkednének velem, holott én aztán tényleg nem reklámoztam, azért járok ide, mert fun és kész.

2011. okt. 22. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Egyébként kedves kérdező, nagyon sokat torzít a fotó, mindkét irányban, lehet tök más élőben. És fotó alapján tényleg nem tudod megítélni a kisugárzását, nem hallod a hangját, így nehéz vonzalmat kialakítani...
2011. okt. 22. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nekem a távolság szokott gond lenni vagy tényleg a külső ha belsőre tetszik. Ez a 3 valahogy nem szokott együtt lenni. Meg persze az sem árt ha én is tetszem neki és belém is tudna szeretni.


20/l

Vp megye

2011. okt. 22. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
10%

Ez az sz*r még mindig nem társkereső. Ide az emberek az idiótábbnál idiótább kérdéseiket jönnek feltenni, nem pedig a hasonló lelki-nyomorék ostoba barmokkal összeszűrni a levet. Ez nemtől-és sajnos amennyire látom kortól is független.

Ha ismerkedni akarsz menjél ki az utcára baz*meg.

2011. okt. 22. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ha társkapcsolatot keresel, nem szégyen, ha számít a külső.

Mindenkinek számít.

Van aki beismeri és van, aki nem.

2011. okt. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A lányok mind ilyenek, mert csak a külső számít nekik. Általában nem is akarnak itt privizni, hacsak nem rögtön képet küldök.
2011. okt. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!