Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, "veszélyben"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, "veszélyben" érzem a kapcsolatomat?

Figyelt kérdés
A jelenlegi párkapcsolatom már nem olyan jó.Szeretem a partnerem meg minden de a szemem azért nyitva van.Nem akarom ehagyni,ne akarom megcsalni sem.DE van egy munkatársam akit nem tudok kiverni a fejemböl,és alig tudom magam visszafogni.Tegnap nagyon kínos volt a szitu.Megkérdezte nem-e fekszünk le,ugyanis ö akar engem,én is öt.Kicsit ledöbbentem.Nem tudom honnan tudja hogy mejd megd*glök a vágytól hogy lefeküdjek vele.Na mindegy.Hogyan szüntessem meg ezt a dolgot?Nem akarom átvágni a partnerem.
2011. okt. 22. 02:26
 1/7 anonim ***** válasza:
28%

Azért elég fejlett lehet közted és a munkatársad között a viszony, ha már így belekérdezett! Csak úgy minden alap nélkül még viccből sem kérdez ilyet normális ember a munkatársától. A másik, hogy a "nem akarom átvágni a partnerem"-mel már elkéstél:)


Szerintem feküdjetek le a munkatársaddal, addig úgysem nyugszol! Aztán vagy rájössz, hogy semmi értelme nem volt (mert simán előfordul, hogy egy új partnerrel a szex semmi extra, vagy még csalódás is akár...), vagy rájössz, hogy neked ez kell és megerősödik benned, hogy ez így nem mehet tovább a régi partnereddel. De szerintem inkább az előző lesz...


Engem megcsaltak, de annak ellenére, hogy szerettem a partnerem, egyszerűen nem érdekelt, tiszta hülyének néztem érte. Úgy voltam vele, ha az kell, akkor menjél, idióta:) Ezen ő nagyon meglepődött és azóta is együtt vagyunk. Sokkal jobb így, mintha különmentünk volna egy félrelépés miatt. Semmit nem számít egy nyomoronc félrelépés egy komoly, többéves, szeretettel teljes kapcsolatban. Számomra a szebbnél szebb kellemes emlékekhez sehova nem jön egy ilyen szúnyogcsípés, nincs jelentősége...

2011. okt. 22. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az ember, attól ember, hogy nemcsak az ösztönök hajtják.

Ha szereted a mostani párodat, akkor fogd vissza magad és küldd el a fenébe a munkatársad, hogy mit csapja itt neked a szelet, mikor kapcsolatod van. Keressen magának egyedülálló partnert az éjszakáihoz.

2011. okt. 22. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"és alig tudom magam visszafogni"

Hát ez az. Minden mozdulatoddal, minden ruhadaraboddal, minden pillantásoddal azt mondod egy férfi kollégádnak, hogy "hogy majd megd*glök a vágytól hogy lefeküdjek vele."

Ezt egy pasi érzi, látja. Hidd el, tudom :D


Szerintem ne szinészkedj, a következő lehetőségeid vannak:

1. hagyd el a pasidat, es dugj egyet vagy többet a kollégáddal,

2. ne hagyd el a pasidat, es dugj egyet vagy többet a kollégáddal,

3. hagyd el a pasidat, es NE dugj egyet sem a kollégáddal, (úgysem szereted a pasidat, ha mással való dugáson jár a kis agyad)

4. hagyd el a pasidat es kösd össze az életedet egy olyannal, aki két hét/hónap/év múlva ugyanígy fog elhagyni, megdugja egy másik kolléganőjét.


Csak egy jó tanács, hátha érted:

HÁZINYÚLRA sosem jó lőni, csak baj van velük előbb-utóbb.

2011. okt. 22. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy te állat.

Uralkodj magadon.

Ha meg minimálisan is tiszteled a barátod,akkor nem alázod szét azzal,hogy megcsalod.

Ha ennyire forr a pi-nád akkor inkább szakíts,vagy inkább fordíts nagyobb figyelmet a barátodra.

Ilyen kísértések mindig is voltak és lesznek.

Ha te az elsőnél elbuksz emberileg,erkölcsileg az téged és az állhatatlanságodat bizonyítaná csak.

Nem írtál nemeket,de remélem hetero kapcsolat,nem megint egy homárt istápolok.

2011. okt. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nos én lány vagyok 24 éves,a párom 25 (nagyon tapasztalatlan,én vagyok neki az elsö)

A munkatárs meg majdnem 30 éves.Már az elején csapta nekem a a szelet,mikor odakerültem erre a munkahelyre.Tudja hogy van barátom,de nem érdekli.Mondtam is neki hogy van,de azt mondta hofgy mi van akkor ha van,ez csak baráti sex lenne.

2011. okt. 22. 10:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt írod hogy szereted a párod..Mégis mással feküdnél le,akkor nem is szereted a párod ha ilyet tennél, Én soha nem tennék ijet a párommal, Mert én Igazán Szeretem!! undorító hogy vannak ilyen "nők"
2011. okt. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Remek vívódás! De az igazság az, hogy itt nem kapsz rá választ. Azt se fogadd el, ha valaki azt írja, hogy tedd, meg azt se, hogy ne tedd.

A kibicnek semmi se drága, s szerintem a te helyzeted ettől bonyolultabb. Ahhoz, hogy igazán tudjon valaki tanácsot adni, sokkal többet kellene tudni az esetedről. Sokkal több dologra lennék én kíváncsi, mire a fentiektől kevesebb választ meg tudnék fogalmazni neked. Annyi minden belejátszhat ebbe, s nem csak a kolléga és a te kapcsolatod.

Így a fenti válaszokat (az enyémmel együtt) ki is dobhatod. De ha gondolod kérdezek, ott az e-mail címem.

2011. okt. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!