Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felejtsem el vagy küzdjek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtsem el vagy küzdjek a szerelmünkért és várjak?

Figyelt kérdés
A volt barátom akit még mindig szeretek és ő is szeret, elköltöztek 3 éve külföldre... Néha szoktunk msn-en beszélni de csak nagyon ritkán. Még mindig szeretjük egymást. Ő kint tanul énpedig itt járok suliba... Csak jópár év múlva tudok kimenni hoozzá. Érdemes adddig várni? tényleg nagyon szeretem, a baj annyi hogy mindennap sirok miatta:'( nemtudom elfelejteni...
2011. febr. 10. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
De miért szakítottak, ha még így szeretitek egymást? És kis szakított?
2011. febr. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
muszály volt, hiszen elköltöztek...
2011. febr. 10. 23:12
 3/4 anonim válasza:
Szia. Tudom eltelt 10 év. De mi lett veletek? Hasonló a helyzetem.
2022. júl. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia!:) Hűha hát azóta nagy fordulatot vett az életem.

2 évvel a kérdés kiírása után sikerült kimennem külföldre abba a városba ahol ő lakik, 1 hónapos "tanulmányi" célból (szülőknek elő kellett adni valamit) de persze a háttérben ő volt a lényeg, vele akartam találkozni. A 2 évben egyébként rengeteget leveleztünk, tartottuk a kapcsolatot majd amikor kimentem már a reptéren tudatosult bennem amikor megláttam őt 4-5 év után hogy én már nem vagyok belé szerelmes... Szóval pofára esés volt nekem is és neki is sajnos mert ő viszont nagyon odavolt értem még mindig. De arra fogom hogy csak 17 éves voltam, éretlen és gyerekszerelem volt az egész.


Azóta megint van hasonló sztorim sajnos...De ez már nem gyerekszerelem. Ez annál sokkal komolyabb. Megint csak a távolság az oka mindennek. Ez viszont hosszabb sztori. Ha érdekel szívesen megosztom de elolvasnám a te történeted is ha elmeséled:)

2022. júl. 2. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!