Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányoknál mindenképp hátrány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknál mindenképp hátrányból indulnak a szemüveges fiúk? Nem látok túl jól nélküle, de inkább nem hordom (másfeles kb), kontaklencse meg drága.

Figyelt kérdés
Csak azért, mert szerintem egy nőn adott esetben joban is állhat, de egy férfi nem hinném, h vonzóbb szexisebb ettől a lányok szemében. És légyszi az igazat írjátok, ne ilyen kedveskedőt, h intelligensnek tűnik, cuki, stb.
2009. febr. 5. 21:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez nem igy van! Szerintem akinek igy nem josz be, annak szemuvegnelkul se josz be!Miert nem fogad el ugy a csaj, olyannak amijen vagy? Nekem pld. bejonnek az olyan fiuk akinek vannak szemuvegei es volt is mar olyan baratom! Ugyhogy szerintem nem a szemuveged miatt nem josz be a lanynak.
2009. febr. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
nekem tetszenek a szemüveges férfiak, főleg akkor, ha nem ilyen gagyi keretük van, hanem valami minőségi.
2009. febr. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
Jah igen, elfelejtettem irni, s ne jatsz olyat, hogy most ezert nem hrodom, most azert nem hordom! Mert meg jobban elrontod a szemed es aztan ki tudja milyen szovodmenyei lehetnek majd.. (pld. eleted vegeig kell hordanod, kulonbozo operaciokat kell majd levgezenek ahhoz hogy lathassstb stb.)
2009. febr. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%
Társkeresőn ismertem meg a mostani párom,akkor nem mondta hoyg szemüveget visel,aztán találkoztunk és ledöbbentem!Engem inkábbb olyan gondolatok foglalkoztattak,hogy vajon nem zavar-e csók közben meg ilyenek...aztán beleszerettem,és szemüveg nélkül már nem is látom helyesnek,lebeszéltem a kontaktlencséről is,mert a szemüveg adja meg az arcának azt a formáját,vonalait,ami ő maga!!!Szóval hajrá!:-)
2009. febr. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%
Nálam pont, hogy előnnyel indulnak!
2009. febr. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%

Aki ezt hátránynak tekinti, az felszínes, felületes.

Tényleg ne csináld, hogy nem hordod, nagyon fogsz vele szívni később. Én "csak" fél évig nem hordtam puszta hiúságból, romlott is majdne egy egész dioptriát a szemem.

Ha megfelelő keretet választasz magadnak, akkor az kifejezetten jól fog állni. Az sem utolsó, hogy illjen a személyiségedhez. Mert van, akinek nem áll jó a feltűnő műanyagkeret, sokkal inkább egy visszafogott keret nélküli.

2009. febr. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%

Ha a férfiakat csoportosítjuk, nagyvonalúan, de minden tagot be lehet "skatulyázni" egy csoportba. Nekem ez alapján az egyik tipikusan bejövős csoport a szemüveges kategória.

Az én fejemben a tipikus jól kinézű szemüveges pasinak vastagabb, fekete keretes szemüvege van, ehhez pedig lazán, de férfiasan öltözik, pld kedvencem ehhez a megjelenéshez az ing és a feléje vett pulóver, cipő ügyileg meg akár ízléses tornacipő is lehet.

Ez lehet, hogy hülyén hangzik, de valami megfog az ilyenfajta pasikban... :)


Szemüveg ide vagy oda, ez nem döntőérv!

Nem hiszem, hogy egyedül vagyok ezzel a "mániámmal" :)

2009. febr. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 flux válasza:
91%
Én spec szemüveges vagyok, de nemvolt még problémám ezzel. volt rövid1-2 hetes, volt hosszú, 5 éves kapcsolatom. Így is teljes értékű embernek érzem magam, szal nyugi:)
2009. febr. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
83%
szerintem nem csak talaljon a keret a fiukhoz.:)
2009. febr. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Mondjuk a romlást nem hiszem, mert szemész mondta erre, hogy mindenkinek a saját dolga, hogy hordja-e vagy nem, attól függően mennyire zavarja. Nem romlik tovább szerinte elvileg, ha nem hordják sem, ill csak ettől nem. Amúgy ha szükség van rá, pl tv-zés, vagy ha olyan a munkám, akk persze felveszem, csak általában nem szeretem.
2009. febr. 5. 23:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!