Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » CSAJOK! Nézek ki? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CSAJOK! Nézek ki? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Előzményem,h nagyon kövér voltam, és ez miatt félénk is

(még most is az vok, sajnos, mert eredményem megerősítésre várna általatok) és mostanra lassan kezdek belefáradni a sok-sok edzésbe.Azt akarom kérdezni,h elég -e ezt a formát fenntartanom?

174cm vagyok és 92kg.


KÉP:

[link]


2011. okt. 22. 18:19
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
66%
Igen, az a nagyszájú az oka.. De előlem nem tud úgy elfutni, mint a meleg gondolatai elől! :@
2011. okt. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 mus musculus ***** válasza:
42%

Hehe :D

Ha gondolod, becsempészhetek egy kis patkánymérget a reggeli kávéjába, de ha saját kezűleg akarod megoldani, azt is megértem.:D

2011. okt. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
66%

Patkánymérget? Minek van egy Házi egérnél patkányméreg? :O Zavaró a konkurencia? :P

Nem szükséges, megoldom egyedül is... Sok az éles szikla a Mátrában... >:D

2011. okt. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 mus musculus ***** válasza:
55%

Ahogy mondod, az aurámra irritáló hatást gyakorló fajtársaim kiiktatására ez a legkézenfekvőbb módszer.:D

Rendben, de akkor én is megnézem élőben. Sosem csipáztam a csókát.

2011. okt. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 mus musculus ***** válasza:
55%
A vér látványa iránti szenvedélyemről már nem is beszélve...:D
2011. okt. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
66%

Ééértem.. :D

Ja, én se, és még repülni sem tud... :D

Én is szeretem a vért... Emiatt le is vámpíroztak párszor... Meg teszik továbbra is... Kezd egyre zavaróbb lenni, hogy az embert már a holta után se hagyják békén... :(

2011. okt. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:

Én konkrétan a szálkásabb férfiakat szeretem, de van nem egy barátnőm, aki szereti a mackósabb pasikat, nekik szerintem tutira bejönnél :)

Ha belefáradtál akkor pihenj, regenerálódj, de arra próbálj figyelni, hogy ne sokat hízz vissza. Utána, ha túlvagy a műtéteken és feltöltődtél, folytathatod az edzést, amíg el nem éred azt a formát, amivel Te magad elégedett vagy.

A műtétekhez pedig kitartás!

2011. okt. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 mus musculus ***** válasza:
55%

Háhhá, engem is! Tudod, hogy megy ez, ha sápadtabb vagy az átlagnál. Bár én igazán nem szégyellem a dolgot, legalább betartja a két lépés távolságot a nép.

Másrészről tényleg megalázó enyhén szólva :/

2011. okt. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
66%

Igen, tudom.. Rátesz hogy a napfényt se szeretem, szóval inkább borús időben mászkálok, szeretem az éjszakát... Mondjuk a fokhagymát is.. :D

Nem baj, legalább nem jönnek oda koldulni vadidegenek. ;D

2011. okt. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 mus musculus ***** válasza:
55%

A napfényes-borús idős-éjszakás részével én is így vagyok, viszont ehhez nekem nem a fokhagymaimádatom, hanem utálatom jön, ráadásul a vezetéknevem alapján megállapítható, hogy távoli felmenőim erdélyi magyar származásúak voltak, és ha ez még nem lenne elég, a szemem is brutálmód karikás gyárilag.:D Ergo az én rosszakaróimnak(?) több okuk van ezt feltételezniük rólam.:D

De mint ahogy azt már te is említetted, ennek az éremnek is két oldala van.:P

2011. okt. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!