Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » CSAJOK! Nézek ki? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CSAJOK! Nézek ki? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Előzményem,h nagyon kövér voltam, és ez miatt félénk is

(még most is az vok, sajnos, mert eredményem megerősítésre várna általatok) és mostanra lassan kezdek belefáradni a sok-sok edzésbe.Azt akarom kérdezni,h elég -e ezt a formát fenntartanom?

174cm vagyok és 92kg.


KÉP:

[link]


2011. okt. 22. 18:19
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
66%

Megbocsántom :D

Csak párszáz négyzetkilométer.. Vagy annyi se... Átfésülöd se'perc alatt :D

Na igen :D Én azért adok a haverok véleményére, meghallgatom a tanácsaikat... Mondjuk be már nem tartom, de az már mellékes.. :D Aahogy mondod :D

Dettó. A sok kisebbségi komplexusos redvafészek azzal próbál nagynak tűnni mások előtt, hogy azt cseszegeti, akit tud. De hát, van, akinek ez a legnagyobb boldogsága.. :)

Mentsd meg a világot KisHáziEgér! :D


Sziaa, jó Family Guy-ozást :D

Még találkozunk ;D

Főleg, miután így szétoffoltuk a kérdést xD

Az Erő Veled van! :D

2011. okt. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 mus musculus ***** válasza:
55%

Mily' nagylelkű vagy :D

Ilyen esetekre jönne jól egy teleportáló masina. Mégegy rám maradt feltalálnivaló.

Meghallgatni én is meghallgatom a javaslataikat, de megfogadni csak akkor szoktam őket, ha egyet is értek velük. Kicsit önfejű vagyok, na :D

Igazad lehet, sokan a saját hiányosságaikat próbálják kompenzálni mások lehúzásával. Adjuk hát meg nekik ezt az örömöt és próbáljuk elengedni a fülünk mellett a szavaikat, bármilyen nehéz is olykor...:)

Azon vagyok, Jancsi :D

Így megkésve is köszönöm a jókívánságokat, részemről semmi baj sincs az itt éktelenkedő kommenteinkkel, legalább megcsillant a szememben egy reménysugár (=te) a sötétparasztság fertőjében.:D

2011. okt. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:

hogy "élheted át műtétek sorozatát", hogyha nem tudják, hogy mi a bajod? Így random belédvagdosnak, hátha?



Mesékkel nem itt kell előállni... pláne nem ilyen gyenge mesékkel.

2011. okt. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 A kérdező kommentje:

Szia!


Tudod úgy élhetem át műtétek sorozatát, mesék nélkül tömören, hogy amikor jelentkezett egy problémám, ami miatt kutatnak( Góc kutatás a teljes szervezetben.. biztos hallottál már róla ha nem sajnállak, mert akkor tájékozódj) ráleltek számos másikra.. remélem kielégítettem kíváncsiságodat.


Nem támadást kértem személyem ellen, hanem segítséget egy kérdésben!

Az ilyen típusú, rosszalló nem hiszem kommenteknek nem itt a helyük.. szerinted mennyire visel ez meg lelkileg?

Habár a magadfajtákat gondolom nem zavarja.. nyírjuk ki, úgy is afele tart! Ide süllyedtünk Mi Emberek :(:(

Szánlak téged koma. Azért kívánom Neked, hogy inkább ne tudd meg, milyen így élni, hogy orvosokhoz jársz minden nap, utánna befele dolgozni, aztán haza aludni és kezdődik előről, élni meg nem marad időd.

2011. okt. 25. 09:53
 45/47 anonim ***** válasza:
66%

(Bocsi a kései válaszért, nem sok időm volt netezni..)


Egy jól összeeszkábált egércsapda és láss csodát.. :D Repülsz. ;D

Szintén :D

Nehéz, de meg lehet szokni.. ^^

Inkább Gombos vagy Szőrmók, a Jancsiról túl könnyen lehet következtetni bizonyos etnikai csoportba tartozó, önmagát rappernek valló cele.. izé.. selejtre... :D Meg egyes testrészre :D (Meg amúgy se az a nevem.. :D)

Köszönöm, ez megtisztelő :D Én is örülök, ha valaki értelmeset lelek az oldalon. Meg ma már úgy egyáltalán bárhol... :D Meg hát offolni is jó érzés.. >:D

De azért vigyázz, szoktam ám sakkozni.. :P

2011. okt. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 mus musculus ***** válasza:
50%

Ha a tiéd kései, én mit szóljak?:D

Csak nem mindegy, merre. Célszerű egy iránytűt is belebuherálni.

A megszokás konformizmusra valló dolog.:D Mondjuk néha (de tényleg csak néha) jó annak lenni. Például ilyen esetekben. Ezt már szívtam.:D

Nem baj, nekem Jancsi maradsz, pont a név arra a bizonyos testrészre való asszociációra késztetősége miatt.:D

Hát igen, valóban csak a szerencsén múlik manapság mindez, kérdéses, hogy melyik irányba fejlődünk majd tovább.

Sakkozni? Vagyis leütsz minden sötét parasztot?:D

2011. nov. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim válasza:

utálatosak vagytok,miért kell mindenkit kigúnyolni...mert ti annyira tokéletesek vagytok,igaz?

szerintem meg buszke lehetsz magadra...mert nem mindenkinek sikerul!

2014. febr. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!