Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a különbség a szerelem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a szerelem és a ragaszkodás között?

Figyelt kérdés

van egy fiú, akivel jártam három jó napot (tudom nem sok, de most nem ezt kell figyelni).előtte ismertem már egy éve.aztán szakított velem.ez történt öt hónapja.én még most is izzadok, ha rám ir neten, vagy ha kirak valami postot facebookra, ami engem is érintett annak idején (most is, csak most már megromlott a kapcsolatunk).hiányzik, és mindig összeszorul a lelkem (legalábbis belül nagyon erős görcsöt érzek), amikor meglátom, hogy az új barátnője irt neki valamit, bármit.öt hónapja nem tudtam rajta túl lépni, pedig próbálkoztam már mindennel (a törlést kivéve, azt semmiért sem tenném!emlékek vesznének el.minden nap eszembejutna, mekkora hibát követtem el.).próbáltam már másik sportot választani, új embereket megismerni, elkezdtem fényképezni, mindenféle hobbit kipróbáltam már.koncertekre jártam, rendezvényekre.de mindenről csak ő jutott eszembe.ez a szerelem vagy ez egyszerű ragaszkodás?

(igen, kettőt kérdeztem, az egyik "mi a különbség a szerelem és ragaszkodás között", a másik meg szerelmes vagyok-e vagy csak ragaszkodom-e hozzá.mindkettőre szeretnék választ kapni:).)


2011. okt. 22. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

a szerelem emberi érzés, ragaszkodni meg a kutya szokott a gazdájához.


a szerelem egy összefoglaló szó mindarra a boldog szép érzésre amit a másik iránt érzel...amely olykor tönkretesz olykor boldoggá.

2011. okt. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

jo kérdés...nekem van egy barátom akit imádok. (lány vagyok)

egyszerüen rajongok érte,imádom! de nem vagyok szerelmes és nem is illenénk össze, nem tom elképzelni vele az életem.de mint barát sokat gondolok rá,imádom a kezét mert olyan szép.szerintem egy hajszál választja el a két fogalmat egymástol.nekem egyszerre több pasi is szokott lenni akiért rajongok. a másikkal már nem tartjuk a kapcsolatot de ha ránézek a képeire akkor ugyanazt a rajongást érzem mint anno. de különösebben nem érdekel az sem hogy már nem találkozunk meg ilyesmi.de nála meg más tulajdonságookért rajongok. én is feltettem már ezt a kérdést magamban ez mennyire normális,de nem tudom XDDD

2011. okt. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!