Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jelenthet rosszat ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenthet rosszat ha valaki arról álmodik rendszeresen h a barátja megcsalja?

Figyelt kérdés
Én nagyon gyakran álmodok ilyeneket, és hozzáteszem a barátommal nagyon jól megvagyunk. Mindent megtesz értem! Akkor miért van ez? Aki tud valami hasznosat írjon! Köszi
2009. máj. 3. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is sokszor volt már ilyen és mi is elég jól megvagyunk. Valószinű, hogy tudat alatt félsz h elveszited és ezért van ez. Nekem sztem ezért van, pedig amugy tudom, hogy nem csalna meg.

Azt nem tudom, hogy mit lehet ellene tenni mert nekem sem akarnak elmulni és másnap mindig tök kivagyok borulva miattuk. Gondolj arra, hogy csak álom, nem hiszem, hogy nagy gondot jelentene, csak hát rossz érzés másnap felkelni. :-)

2009. máj. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem szerettném ha emiatt gyanakodnál, de... nekem az az érzésémet, ha valakit nagyon szeretsz, akkor "ott" egyszerüen érzi az ember ha nem stimel valami.

Probáld meg valahogyan ellenörizni a barátodat, csak vigyáz meg ne tudja...

Az is létezhet, hogy te nagyon félsz, hogy megcsal téged a barátod, és ezért álmodsz erröl gyakran.

2009. máj. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Megbízom a páromban egy egészséges szintig( nekem 95%). Csak az a fura, h akkor álmodok olyat amikor tényleg nagyon jóba vagyunk. Lehet tényleg a félelem miatt...

Köszi a válaszaitokat!

2009. máj. 3. 22:18
 4/6 anonim ***** válasza:
azt jelenti h paranoiás vagy .. :) .. sry
2009. máj. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az lehet:) Csak tudod olyan emberek csalják meg a párjukat itt is olvasom, akik állításuk szerint szeretik a másikat, és valahogy mégis. Miért az én pasim lenne a kivétel? Áhh mindegy. Nem foglalkozom inkább ezekkel, köszike.
2009. máj. 4. 08:32
 6/6 anonim ***** válasza:
De mégis lehet hogy a tiéd lesz a kivétel, ki tudja :-)
2009. máj. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!