Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, hogy szerezzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hogy szerezzek meg egy fiút, ha csak úgy ismerem, hogy együtt teniszezek vele és kicsit ismerem?

Figyelt kérdés
2011. okt. 22. 22:22
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Igen mert szereteeeeeeeem! XD. :D
2011. nov. 6. 16:47
 12/24 anonim ***** válasza:

szánalmas dedós vagy, aki még sz*rt se tud az életről meg a szerelemről.

ami oké, de nem kéne visszapofáznod az idősebb, tapasztaltabb, esetleg intelligensebb válaszolóknak, akik vették a fáradtságot, hogy reagáljanak a te bugyuta kérdésedre.


egy normális 11 éves kislányt ugyanis nem érdekel még egy fiú sem, mint szerelem, mert azt sem tudod, hogy mi az.

szereted? miért? meg tudod mondani mit érzel iránta pontosan?...

2011. nov. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Igen meg tudom mondani : folyton rá gondolok és a stílusa megtetszett és miatta végre megtudtam verni egy hülye gyereket és ..... Sorolhatnám és még olyan cuki!!! Szeretem! Nem tudom de te tényleg elég idős lehetsz ha nem emlékszel a gyerekkori szerelmedre! És ha nem volt akkor meg sajnálom és amúgy meg igazad van! SAJNÁLOM!!!
2011. nov. 6. 21:39
 14/24 anonim ***** válasza:
volt és emlékszem is rá, de nem jelentettem ki hogy szerelmes vagyok, mert nem voltam az. és ezt mindenki tudja vagy legalábbis tudhatná
2011. nov. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
11-évesen ekkora nagy dolgot csinálni abból, hogy tetszik egy fiú hát....
2012. jan. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Hívd el valahova, meg ilyenek. Olyan helyre, ahova közösen is mehettek a tenisz miatt. Mittudomén a Dechatlonban kell venni valamit, vagy ilyesmi.

Ha hozzáérsz, akkor határozottan kell.

2012. jan. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Igen meg tudom mondani : folyton rá gondolok és a stílusa megtetszett és miatta végre megtudtam verni egy hülye gyereket és ..... Sorolhatnám és még olyan cuki!!! Szeretem! Nem tudom de te tényleg elég idős lehetsz ha nem emlékszel a gyerekkori szerelmedre! És ha nem volt akkor meg sajnálom és amúgy meg igazad van! SAJNÁLOM!!!


- 1)

A szerelem nem az amikor "én rá gondolok" ha az ÉN vagy központban akkor önmagad szereted, szerelmes vagy a szerelem érzésébe, hidd el, idősebb leszel, megtanulod, a szerelemben az ÉN csak sokadik helyen van...

- 2)

Ami tetszik benne az lényegében csak a mulandó külsőség...

- 3)

Na jó a stílus nem külsőség, de a mai fiataloknak nem is nagyon van saját, csak másról (sajnos főleg celebekről) majmolt...de 11 évesen korántsem kifejlett, csak kezd kifejlődni...

- 4)

Minek akarod magadnak megszerezni, önző vagy...az fel sem merült hogy ő nem akar tőled semmit? Ha igazi tö**s legény akkor megoldja...azt mondtad "folyton rá gondolok" és "szeretem" de mi van ha ő nem folyton rád gondol és nem szeret?...ugyanmár...ha alakulnia kell valaminek úgyis hamarosan alakul, ha pedig nem akkor minek erőltetni...

- 5)

"Nem tudom de te tényleg elég idős lehetsz ha nem emlékszel a gyerekkori szerelmedre!"

- Én csak 23 vagyok, és emlékszem a gyerekkori szerelmemre

(bár tény ami tény, akkoriban sookal szolidabbak voltak az efféle dolgok, még ha csak alig 10 éve is volt)


Na mindegy, a lényeg hogy a válaszadó biztosan emlékszik rá, ahogyan arra is hogy most visszagondolva milyen gyerekes, naiv és önző is volt az a bizonyos "szerelem" nem véletlen az hogy sokat kell kutatni ahhoz hogy valaki olyan párt találjon akik gyermekkori szerelemből jutottak oda ahová!


A tiszteletet valóban érdemes lenne megadnod az idősebbeknek és tapasztaltabbaknak, főleg mivel te tetted fel a kérdést, tanuld meg ha felteszel egy kérdést, nem mindig olyan válaszokat fogsz kapni ami neked megfelel, erről szól az emberi véleményalkotás...


÷

Lehetsz te tini, lehetsz te lázadó is, de a tisztelet az tisztelet...most írhatsz te akármit is, csak arra kérlek, ezt a kérdést és a kommenteket mentsd el magadnak egy jó helyre, vagy nyomtasd ki és rakd el, 10 év múlva pedig vedd elő, és jót fogsz magadon mosolyogni :)

÷


A párkapcsolathoz pedig sok sikert, én sok együtt töltött időt javaslok, aztán úgyis jön aminek jönnie kell, ha pedig nem, akkor okkal nem, nem kell sem siettetni sem erőltetni :)


És ne feledd, a szerelem nem az amikor

"nekem jó" "jaj de szerelmes vagyok" "szeretem őt"

Ha egyszer igazán megtalál a szerelem, majd megérted hogy a szerelem soha nem "ÉN" hanem mindig "Ő" :)

2012. jan. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Bezzeg régen amikor még a férfi udvarolt a nőnek és másként azt el sem lehetett képzelni, manapság meg a lányok a fiúknak, nők a férfiaknak...és csodálják hogy a férfiak már nem igazán férfiasak (szellemileg) hát így nehéz is lenne mikor már a nőkért sem kell megharcolni hanem odadobják magukat a férfi ölébe. Hová lettetek oh. ti drága régi értékek :)
2012. jan. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

majd megérted hogy a szerelem soha nem "ÉN" hanem mindig "Ő"


Ez azért egy elég beteg gondolat.

2012. jan. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Köszi Golaz!!! Igazad van (szerintem) :)
2012. jan. 8. 08:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!