Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, hogy szerezzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hogy szerezzek meg egy fiút, ha csak úgy ismerem, hogy együtt teniszezek vele és kicsit ismerem?

Figyelt kérdés
2011. okt. 22. 22:22
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Vagyis mindenkinek KÖSZI és akinek nem írja ki a nevét annak a válasznak szerintem hasznát veszem :)
2012. jan. 8. 08:56
 22/24 anonim ***** válasza:

"majd megérted hogy a szerelem soha nem "ÉN" hanem mindig "Ő"

"

"Ez azért egy elég beteg gondolat."


Egy világhírű pszichológus gondolata, ami sokaknak bevált...lehet hogy érdekes, de hasznos és ez a lényeg...


Az aki szerint "beteg gondolat" ha egyesek szerint a szerelemben nem az EGO azaz az ÉN számít első helyen, hanem a párunk, és ŐT magunk elé helyezzük minden téren...az kihasználja a párját!

Miért lenne "beteg gondolat" ha egyes embereknek nem az számít hogy "most éppen én hogyan érzek" (szerelmes vagyok, boldog vagyok etc.) hanem az hogy a másik személy hogyan érez

(örülök mert a párom szerelmes, örülök mert a párom boldog...etc.)


Én úgy vagyok vele, ha csak annyi boldogságom lenne az életben hogy a párom boldognak láthatom, bőven elég lenne :)

És ha nem látnám őt boldognak, a saját boldogságom árán is, de azon lennék, hogy neki újból jó legyen...a saját boldogságom árán is!

2012. jan. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
:)
2012. jan. 11. 20:24
 24/24 anonim válasza:
Szerintem is beszelgessezek sokat de én a te helyedbe meg varnekegy kicsit 11 évesen nem a szerelemre kene gondolni hanem a tanulásra, de persze 11 évesen már lehetsz szerelmes én a helyedbe elmondanám neki, az én kapcsolatom is igy indult én mondtam el neki h szeretem csak kicsit idősebb voltam nalad
2015. márc. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!