Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért játszák sokszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért játszák sokszor a mártírt, amikor senki nem várja el tőlük?

Figyelt kérdés

Ezt a jelenséget többször is tapasztaltam már a való életben. Egy lány/nő elrontja az életét, amikor olyan helyzetbe kényszeríti magát, ami neki kifejezetten rossz, de mégsem akar kilépni belőle. Erre a legtöbb esetben végtelenül büszke, egyfajta szent küldetésnek tartja és jaj annak, aki bele mer szólni.

Mindemellett el is várja a maximális együttérzést mindenkitől. De mégis, miért csinálják ezt?


A motívációt a kérdés kiírására egyébként egy nyári kérdésem adta. Egy szerintem teljesen normális kérdést tettem fel, a válaszok közül az utolsó azonban egy förtelmesen arrogáns, lekezelő stílusú volt, ahol egy ilyen tipusú lányt osztott ki engem. Először gondoltam egy cifrát, de végül nem válaszoltam semmit, az ilyennel szemben úgysem lehet az embernek igaza. Ha valaki kíváncsi lenne rá:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


2011. okt. 23. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tök egyszerű, unatkoznak és nem figyel rájuk senki, vagy nem elegen... azt teszik az agyukat :) az ilyeneket jól meg kell gyalázni aztán tudja hol a helye :D
2011. okt. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 seesee ***** válasza:
Te nagyon unatkozhatsz! Járj el valahová, keress barátokat! Mert ilyen témájú kérdéseket legjobb baráti társaságban megvitatni. Ettől hidd el, hogy nem tűnsz okosabbnak, inkább csak szimplán szánalmasnak. Bocs! Nem fog rád több csaj ragadni, ha "okos-mázat" ragasztasz magadra!
2011. okt. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Na látod én olyan lány vagyok aki nem játszana mártírt.

Talán ez a lány kissé furcsa, akit említettél, meg buta is, és naiv, de hát vannak ilyen emberek.


Amúgy meg a pasik a gyengejellemű, lábtörlő nőket kedvelik, a normális határozott egészséges nő csak kevés férfinek kell...

2011. okt. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
első vagyok :) háát aki itt van szerintem alapból unja magát jelenleg :D szóval kedves kérdezővel és velem együtt te is :D ide az ember kíváncsiságból tesz fel kérdéseket hogy véleményeket hallgasson... persze barátokkal is meg lehet vitatni a témát de az más kérdés mivel ott azért előfordulnak nőszemélyek is és még a végén magukra veszik ;)
2011. okt. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most, jelen pillanatban ti vagytok a barátaim. :)
2011. okt. 23. 22:05
 6/8 anonim ***** válasza:
inkább csak beszélgetőpartner... a baráttól elég messze vagyunk :D
2011. okt. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudom.
2011. okt. 23. 22:20
 8/8 anonim ***** válasza:
mert nők! így vannak összerakva!
2011. okt. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!