Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú sokszor néz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú sokszor néz egy lányt, akkor bejön, tetszik neki az a lány?

Figyelt kérdés
A suliban egy fiú gyakran szokott nézni, mikor ugyanazon a folyosón vagyunk, vagy mikor meglátjuk egymást. Ez nem egyszer történt meg, hanem már kb 1 hete mindennap, mikor meglátom őt, ő is néz engem, aztán elfordítom a fejem, de ő még mindig néz. Most akkor ezek szerint bejövök neki?
2011. szept. 9. 16:43
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
lehet róla szó
2011. szept. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Hát vagy bejössz neki vagy olyan csúnyának tart hogy nem bír napi rendre térni feletted :D Valószínűbb, hogy tetszel neki:) Egyszer állj elé és kérdezd meg, ha zavarba jön akkor tuti.
2011. szept. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
52%
valószínű de én a baromi randa lányokat is szoktam bámulni.
2011. szept. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim válasza:
100%
ahogy elolvastam szerintem bejösz neki
2011. szept. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
amúgy nem ismerem a srácot, csak a nevét tudom, de még sose beszéltünk..
2011. szept. 9. 16:46
 6/39 anonim ***** válasza:
77%

Menj oda és beszélj vele. Ha elrohan, akkor csak rondának tart, és röhögni sem mer rajtad mikor néz.

De lehet csak begörcsölt a nyaka..

2011. szept. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Spanom is pont így fan 1 jó csajjal. Ha találkozik a csajjal a suliba mindig jól megnézni magának. Sztem tuti h bele van esve, de nem tett még érdemi lépéseket a csaj felé, mi meg szakadunk rajta mikor csak a csajról beszél. Szval a válaszom h igen
2011. szept. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
tetszik a srác? Ha tetszik küldj neki jeleket, és akkor oda fog menni hozzád: )
2011. szept. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
ja igen, azt kifelejtettem, hogy nekem is tetszik az a fiú :D eddig én is csak szemezgettem vele, de még nem mertem rámosolyogni.. hétfőn lehet, hogy megpróbálok egy pici mosolyt, ha meglátom majd a suliban :P de nem fog furán nézni rám, hogy nézem őt és mosolygok?
2011. szept. 9. 16:54
 10/39 anonim ***** válasza:

Ha néz téged akkor, mindennél boldogabb lesz ha rámosolyogsz:)

Mosolyogj rá!:)

Amúgy elárulom 17f vagyok és pont ugyanebben a helyzetben vagyok egy 14/lánnyal:D Ugyanígy szemezgetünk stb, majd hétfőn oda megyek hozzá! Sok sikert neked!:)

2011. szept. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!