Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelenthet? A volt pasimmal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet? A volt pasimmal jó kapcsolatban maradtunk és rendszeresen találkozunk, és az utóbbi időben 2 puszi helyett mindig szájon csókol? És igazából nem értem miért?! 24/L

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
lassan de biztosan vissza akar szerezni szerintem ez egyértelmű, de ezt szerintem vele kéne megbeszélned
2010. aug. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért akarná visszaszerezni? Ez egyáltalán nem egyértelmű: Lehet, hogy csak meg akar dugni, mert attól, hogy nem szeret, mert pl nem jöttök ki, attól még dugni szerethet veled...
2010. aug. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hozzá teszem,hogy leszoktunk feküdni, és ezt a szájon csókolást akkor is csinálja ha nem fekszünk le... Szóval nem azért csókol, hogy megdughasson:)
2010. aug. 19. 13:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Beszélni vele erről!!! Kérdezd meg, hogy mit gondol erről a kapcsolatról, és hogy érez -e többet irántad.
2010. aug. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért vagyok teljesen tanácstalan:(, mert nem az a típus aki finomkodik, tegyük fel, hogy még szeret, akkor nem szarakodna, oda állna hogy szeretlek, és várná a reakciómat... ezért nem értem :(
2010. aug. 19. 13:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem van egy szeretőm, és néha csókkal válunk el. Ettől még nem akarunk egymástól semmit párkapcsolati szinten, úgyhogy szerintem ebben, az általad leírt esetben sincs több pusztán szexuális vonzalomnál. Főleg, ha alapból olyannak ismerted meg, mint aki nyíltan elmondja, hogy mit akar.
2010. aug. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!