Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyenek a magyar férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenek a magyar férfiak átlagban? - külső-belső-

Figyelt kérdés

Annyian mondják hogy a magyar lányok gyönyörűek, de könnyen kaphatóak..

Akkor térjünk ki a férfiakra!

Szerintetek helyesek? Természetük?

Melyik nép " jön be" leginkább? Mind férfi/ női szemszögből.. De csak szigorúan Magyarország után!:D


2011. okt. 25. 17:46
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%
Magyarorszag tenyleg nem olyan nagy, viszont a vilag elegge. En nem otthonrol irok. :) ezert talan ugy gondolom, hogy tobb osszehasonlitasi alapom van Magyar ferfi/kulfoldi ferfi teren.
2011. okt. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
43%
De akkor sincs teljes összehasonlítási alapod:) Az csak olyannak van, aki minden országban, területen élt már:) Melyik országban laksz?
2011. okt. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
68%
Londonban, es hidd el, itt kb mindenfele ember megfordul. asszem csak eszkimoval nem talalkoztam meg. :) Lenyeg a lenyeg, a magyar pasik jol neznek ki, csak ertekessel nem talalkoztam meg maig. Persze ez vszinu az en balszerencsem.
2011. okt. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
67%

"Ma talalkoztamm az elso olyan magyar pasival eletemben, akire felnezek. Kulsore nem az a szepfiu tipus, de aranyos szeme van. Viszont belsore hihetetlenul ertekes ember."


"Lenyeg a lenyeg, a magyar pasik jol neznek ki, csak ertekessel nem talalkoztam meg maig."


Egy kis ellentmondást látok a két válaszod között:) 22F

2011. okt. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
95%
Hol latod az ellentmondast? Bocsi, ha kihagytam egy "de"-t.
2011. okt. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
47%
Mindegy, nem érdekes. Elfogadom a véleményed, hogy belsőleg nagy részünk szemétláda. Bár én kivételnek érzem magam, ezáltal a kisebbséget erősítem. 22F
2011. okt. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
74%

En egy szoval se mondtam, hogy szemetlada! Konkretan az altalam ismert pasik ( a mai kivetelevel) eleg alacsony szinvonalon allnak. Most altalanositasnak fog tunni amit mondok, de nem az. Ez a tapasztalatom, nem sok dolog erdekli oket, szex, az legyen meg minden aron, sokszor lattam mar, hogy inkabb vannak olyan csajjal akit nem szeretek annyira, de legalabb a napi betevo megvan. Sokan gyavak voltak barmibe is kezdeni, csak a szajuk volt nagy, hogy ezt fogom! csinalni, azt fogom csinalni, de sose tesznek semmit. A masik veglet, hogy munkamaniasok.

Mindamellett felszinesek is csaj teren. Mindegyik azt mondta, hogy hu nekem csak egy normalis lany kellene, es allandoan panaszkodtak a hiszterika baratnojuk miatt.

Ez a pasi viszont akivel ma beszelgettem, hm tenyleg felnezek ra. 18 eves koraban elhatarozta, hogy megvarja az igazit, vagy inkabb IGAZIT, es megtette. 8 evet vart ra, es ma boldog hazassagban el. Hangszeren jatszik, gyonyoru fotokat keszit, van erkolcsi tartasa stb. Szoval tenyleg klassz pasi. Biztos van meg ilyen, csak mint mondtam, en meg nem talalkoztam eggyel se.

2011. okt. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
33%
Mindegy, hogy milyen szóval jellemezzük a magyar férfiakat. A lényeg ugyanaz, nagy részünk belsőleg egy emberi nulla. Most ezt nem kell szépíteni, felesleges is... Ez a nagy büdös helyzet. De, mint mondtam én nem érzem magam annak. Bár annak nem örülök, hogy eleve úgy indulok a lányoknál, hogy biztos csak dugni akar stb. 22F
2011. okt. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
63%
Azt meg hozzatennem, meg mielott valaki nekem esik, a magyar nok se kulonbek semmivel. Valami nagyon nagy baj van odahaza az emberek lelkivilagaval.
2011. okt. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
72%
Aki szerint nem jók a magyar férfiak, azt össze kellene zárni egy orosszal egy hétre.
2011. dec. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!