Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyenek a magyar férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenek a magyar férfiak átlagban? - külső-belső-

Figyelt kérdés

Annyian mondják hogy a magyar lányok gyönyörűek, de könnyen kaphatóak..

Akkor térjünk ki a férfiakra!

Szerintetek helyesek? Természetük?

Melyik nép " jön be" leginkább? Mind férfi/ női szemszögből.. De csak szigorúan Magyarország után!:D


2011. okt. 25. 17:46
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
61%
A fiatalok (18-25) között rengeteg a pózer (kb. minden harmadik). Viszont igényesek, kiemelkedően sok jó testű, igényes pasi van külföldi összehasonlításban is. Viszont nem valami műveltek, nincs tartásuk, nem tudnak viselkedni. Az idősebbek (40+) sok az igénytelen, büdös. A szellemi színvonal hasonló. (Mindezeket pasiként írom.) Többször voltam külföldön, a francia, német, és a londoni pasik sokkal rosszabbak kinézetre. (Ezeken a helyeken voltam többet.) Bár Londonban láttam egy indiai srácot, ő volt a legszebb fiú, akit életemben láttam...
2013. jún. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
65%
Ez a kérdés nagyon hülye. Olyan mint a kérdező.
2014. jan. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
86%
peszimisták és önbizalom hiányosak a duma az megy de azon kivűl maximum a pohár emelgetés én is magyar vagyok és magamból meg az ismerőseimből indulok k sajnos ilyenek
2014. máj. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
86%

Az én barátom kifejezetten jóképű,minusz 30 centivel spanyolnak is eladható lenne,ha ezen a nyelven darálna-2 méter magas a szentem-.

Viszont az átlag magyar férfi az alapjáraton se egy matyóhímzés,legalábbis fejileg nem az.A belsőt nem jellemzem hosszan,maximum annyiban,hogy még az is csak ilyen Heidi Klum kaliberű nőt fogad el maga mellett,mert akkorára tartja magát és attól van orgazmusa,ha baszogathat valakit.Elég arrogánsak és csúnyák!Tisztelet a kivételnek!

2014. dec. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
83%
Igénytelen patkànyok többnyire, az biztos.
2015. jan. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim válasza:
77%
Olasz, romàn es magyar Fèrfiak kozul a magyarok a legg kevesbé romantikusak, sokszor cinikusak, kotekedoek. Sokszor épp azért megbìzhatòbbak, de inkàbb (szex)baratoknak tekintettem mint szenvedélyes romantikus kapcsolatnak.
2015. márc. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
67%

Valaki írta előttem, hogy a pohár emelgetése az megy nekik. Ez igaz. Az átlag magyar férfi akkor sem lesz családszerető, ha már saját családja van. Gyerekesek, önzőek. Előrébb tartják a haverokat, a bulit, kocsmát és az idegen nőket, mint a saját gyereküket. Ha valaki családcentrikus férfival akar összejönni, az ne a magyarok közül válogasson szerintem. Egyébként is sértődősek és egoisták. Rövidebb kapcsolatra még éppenhogy alkalmasak. A magyar csak egy fokkal jobb az arabnál szerintem. Ugyanúgy kuss a neve az asszonynak, csak itt nem emelnek kezet rád. Amelyik mégis, az a hűvösön landol.

Viszont vannak pozitívumaik: Amíg nem kapnak meg egy nőt, addig hajlamosak a csillagokat is lehozni nekik, tehát legalább arra a röpke néhány hétre vagy hónapra egy kedves embert kapsz. Utána viszont újra a haverok meg anyuci kap elsőbbséget. Van amelyik keményen dolgozik és szereti is azt, amit csinál.

Nálam hosszútávon nem jöhet szóba se egy magyar, sem egy arab, de még egy fekete pasi sem. Több a közös nevezőjük, mint gondolnánk.

2016. ápr. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
40%

Külső: Általában magasak, nem véznák, de nem is kigyúrt állatok, jóképűek, nagyon sokan borostások, főleg mostanában.

Belső: Ami a szívükön, az a szájukon, szeretnek hangot adni a perverz gondolataiknak, sokak nagyon nagyra tartják magukat, azt hiszik hogy ők mindent megtehetnek, nagyképűek, amelyikük külsőleg jól néz ki, azok közül rengeteget emiatt azt hiszi hogy ők akárkit megkaphatnak és ezért fenn hordják az orrukat.

Tisztelet a kivételnek :D


Szerintem helyesség szempontjából még az amerikai fiúk is helyesek, a német fiúknak karakteres, jóképű arcuk van és az olaszok sem utolsók.

Belsőre a japán fiúk nagyon kiemelkedőek, nagyon tisztelik a nőket, nagyon kedvesek és tisztelettudóak, az olaszok ugyanígy.

2016. máj. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim válasza:
68%
10.000 fős kisvárosban lakom illetve egy helybeli egyetemet megjártam. Középsuliban 2 nagyon jó képű volt latinos beütéssel.Fősulin a csoport társaim gyerekes külsővel voltak megáldva, tanárok nagyrészt idősek voltak, de jól ápoltak hiszen ez csak elit réteg már jellemük is O.K. volt. De korombeli fiúval nem találkoztam, akire azt mondtam volna húha csodálkoztam is.Kis városunkban sok igénytelen nappal is alkohol felhőben úszó 50-60 as korosztályt látok persze önbizalmuk van a szép csajra mennének rá.Illetve lusták a magyar férfiak háztartásban sokszor nem segítenek. Külföldiekkel annyi dolgom volt, hogy online de p.l:az olasz pasik nagyon rámenősek, egy albánt is ismertem ő nagyon kedves volt és értékes is lelkileg külső is ok volt. Nekem az ázsiai csávók jönnek be így, amiket látok filmekben, de hát ott is a javát mutatják, illetve a legtöbben ott INFJ személyiségűek pont úgy mint én így nekem ők.
2019. febr. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!