Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mint szülő kérdem: ha úgy is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mint szülő kérdem: ha úgy is azt csinál, amit akar, mi a fenének neveljem?!?!

Figyelt kérdés

Ott aludhatok? Lefeküdhetünk? stb.

ÓÓÓÓ, hát persze, vágd magad hanyatt nyugodtan, úgyse tudják a szüleid megtiltani, megakadályozni.

Aludjon csak ott a tini két hét után a másiknál, miért ne? Ha dugni akarnak, úgyis megteszik.

Ilyenkor mint szülő, azon gondolkodom, hogy az ilyen válaszadók milyen családból jönnek?

Nevelték őket egyáltalán? Van súlya a szülő szavának, nevelésének?

Ahogy elnézem a mai kölköket, hát szerintem mindegyik azt csinál, ami épp rájön. Azt erősen kétlem, hogy ennyi tizenéves kislányt direkt ku.rvának neveltek.

Akinek nem inge, ne vegye magára....


Csak úgy megfordult a fejemben, hogy ha a gyerekem "ivarérett lesz", egyszerűen lekötözöm minden este, 14-15 éves kor fölött csak akkor kap enni, ha fel tudja mutatni az óvszerét.


Csókoltatom anyukát, apukát, ő is biztos úgy gondolja, hogy szép szóval kell a gyereket nevelni, és jelent valamit, ha elmagyarázza, mit szabad és mit nem.

A kis naiv...


2011. okt. 25. 19:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
41%

19:21

Őszintén gratulálok, hogy nem látsz túl a szavakon, és hogy mindössze ennyit sikerült leszűrnöd az egészből (: Ilyen értelmi képességekkel inkább te ne vállalj gyereket...

2011. okt. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
A válaszodnak a flegma fröcsögésen és bunkózáson kívül semmilyen értelmes mondanivalója nem volt. Inkább te ne vállalj gyereket. Nincs is rosszabb az ilyen okosbolond szülőknél mint te.
2011. okt. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ez most kinek?
2011. okt. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
"a helyes döntéshozatali módszerre megtanítsuk a gyereket" -->> ez itt a lényeg
2011. okt. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"Ez most kinek?"


Neked szólt, csak lemaradt.

2011. okt. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
40%

Akkor jól sejtettem... de miért?

Úgy láttam, te is ugyanazt "szidtad", akit én, a negyedik válaszolót, azaz 19:21est. Azt hiszed tán, hogy én vagyok az, és visszavágtam? :D (mert te meg 19:31kor írtál)

Ha nem, akkor nem értem mivan.

2011. okt. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
40%
Igazad van, elnézésedet kérem! Mindketten ugyan-azt szidjuk! :D Nem néztem meg melyik volt a 19:21-es válasz, csak mivel illett az enyémre, azt hittem te vagy a 4. válaszoló! Még egyszer boccs. :D
2011. okt. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
40%

Naazért :D

Szerintem is egy sértett tini lehetett, vagy egy 50es nő, azok is jól fenn tudnak akadni egy nem teljesen egyértelmű kifejezésen...

2011. okt. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!