Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek most, hogy elhagyo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek most, hogy elhagyott a barátnőm, mert nem feküdtem le vele?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretem őt. Egy csodálatosan szép lány, csodálatos értékekkel és gondolkodással. Mikor még ismerkedtünk, többször felmerült a hit beszélgetésünk során. Ő az unitáriusokhoz vallotta magát legközelebbinek, én pedig református vagyok. Nem árulok zsákbamacskát, ezért megosztottam vele, hogy házasságig nem élek nemi életet. Ő ezzel nem tudott azonosulni, és tegnap előtt, amikor találkoztunk, véget vetett a kapcsolatnak.

Tudom, hogy sokan gondolják, hogy szerelmes vagyok, és majd elmúlik, és könnyebb lesz, de most borzalmasan érzem magam. Ráadásul még pár ismerősöm is, pedig ők katolikusok, is azon röhögnek, hogy nem a lány akarta ezt, hanem én. Valaki ment már át hasonlón? Hogy küzdött meg ezzel?


2011. okt. 21. 12:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
5%
Ha annyira csodálatosan gondolkodna, akkor elfogadná ezt, de mivel ribanc, ezért nem fogadja el. Keress olyan lányt, akinek nem az a legfontosabb, h jól megdugják!
2011. okt. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
62%
Szerintem el kellene gondolkodnod ezen a vallási dolgon..tudom,hogy ez nagyon fontos az életedben,de a Biblia nem írja elő,hogy ne élj szexuális életet házasság előtt,ráadásul férfi vagy! Így nagyon nehezen tudsz megtartani bárkit is a mai világban..nem azért mert szexcentrikusak lettek a lányok,hanem azért mert ez is fontos része egy kapcsolatnak...mert testiség útján még közelebb tudtok kerülni egymáshoz...szerintem gondolkodj el kicsit rajta...
2011. okt. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Egyébként,ha megtalálod az Igazit,és Ő is ilyen véleménnyel lesz,mint Te erről a vallás témáról,akkor nem lesz ott probléma ezzel. :)
2011. okt. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok és ugyanezért szakítottam a barátommal, csak nálunk fordított helyzet volt. Én katolikus vagyok és szűzen szeretnék esküdni, ő viszont az a fajta ember, aki képes szexszel kezdeni egy párkapcsolatot, sőt baráti kapcsolatban is simán szexelne. Nálam türelmes volt, nem erőltette, viszont folyamatosan a szexről beszélt, szinte semmi más témája nem volt, csak a saját szexuális tapasztalatai (én ehhez nem tudtam hozzászólni, mivel nekem még nincs ilyen). Sokszor beszélgettünk erről a témáról. Szerettem őt, de egy idő után beláttam, hogy én nem tudom neki azt megadni, amit keres, hozzá más lány való, ezért szakítottam. Gondolj te is arra, hogy az a lány nem hozzád való, nem lettetek volna boldogok együtt! Keress olyen embert, aki hozzád hasonlóan gondolkodik! Sokat fogsz csalódni, de ne add fel ezt az elhatározásodat csak azért, hogy legyen barátnőd/feleséged!

Ha van kedved ismerkedni, írj!

21/l

2011. okt. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
59%

"a Biblia nem írja elő,hogy ne élj szexuális életet házasság előtt"


Látom, sokat olvastad...

2011. okt. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
A biblia a régi idők szokásrendszerét tükrözi. Ma már más időket élünk, ezért a szokások is mások. Nagyon szép dolognak tartom, ha valaki vár a szexszel, de én bevallom, hogy személy szerint nem bírnám ki.
2011. okt. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
41%
Én is ismerek hittan tanár szakos lányokat, akik úgy tesznek, hogy kibírják szex nélkül is évekig stb, de aztán ők is otthagyják a pasijukat, ha nem kúrja meg őt jó alaposan az a pasas. Minden nő álszent, sok mindent mondanak, de mind egyre várnak, hogy valaki jól megdugja őket. Talán egy arab nő más lenne, ott lehet húzni a dolgot, de a magyar lányok akár nagyon vallásosak, akár nem mind baxásra vágynak.
2011. okt. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Shai-Hulud ***** válasza:
65%

Szerintem nem jó dolog, ha csak esküvő után derül ki, hogy szexuálisan nem passzoltok egymáshoz. Akkor már késő - vagy a válás marad, vagy (ha valaki tényleg komolyan veszi a házasság szentségét) az életre szóló összeláncoltság egy félresikerült kapcsolatban.


Nem értek egyet azzal, hogy szűzen kell a házasságba menni. Félreértés ne essék, azzal se, hogy összevissza, mindenkivel le kell feküdni. Szeretkezni csak alaposan megfontolva, "komoly szándékkal" szabad - de szerintem még a házasságkötés előtt.

2011. okt. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Én tiszteletben tartom mindannyitok meggyőződését, hogy ez a dolog jó-e vagy nem jó-e, de ez már megtörtént, és ezért kérdeztem, hogy volt-e valaki, aki kompetens, mert hasonlón kellett átmennie vagy mert a közelében történt ilyen.


Am 20/f

2011. okt. 21. 12:52
 10/24 anonim ***** válasza:
Verheted a fejed a falba...
2011. okt. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!