Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Álmaim hercegével futottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álmaim hercegével futottam össze az egyik éjjel. Mért csinálhatja ezt? Én mit csináljak? Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

Amikor találkoztunk már rögtön tudtam hogy tetszem neki. De télleg...sokat beszélgettünk az is kiderült hogy nagyon tetszem neki. De amikor msn-en beszélünk semmi nem ír..mindig én kezdeményezek úgymond. És teljesen olyan érzésem van,hogy én erőltetem...úgy érzem nagyon hamar belezúgtam és nem lenne szabad... ha kérdezek tőle max egyszóval válaszol meg visszakérdez hogy te?...de mindenki mással annyira jól eltudok beszélgetni...

ha azt mondom hogy nem vagy beszélgetős kedvedbe csak azt írja hogy fáradt...mindig...


a legnagyobb bajom hogy az elmúlt napokban megkérdeztem tőle hogy hány csajt hülyít...úgy csinált mintha nem értené a kérdést... és azóta köszönés nélkül kilép.


2010. júl. 28. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Kár volt ezt írnod, hogy hány csajt hülyít... Lehet, hogy neki MSN-en nem megy a beszélgetés. Mikor a volt barátommal csak ismerkedtünk és msneztünk alig beszéltünk 1-2 szót,mert nem volt msn-zős típus. Mértnem kérsz tőle akkor randit?
2010. júl. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lehet h msn en nem szeret dumálni élőbe mégis csak jobb :D ha kilép meg lehet h ledobja az msn de ha mindig a bizonyos kérdésnél akkor valószinuleg ő lép le :S beszéld meg vele élőbe :)
2010. júl. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hm... ha már az első egy két beszélgetési alkalom után kimerül a mondanivalótok, az nem túl jó jel... Régen nekem is nagyon bejött egy fiú, és én neki szintén...Viszont nem lehetett vele beszélgetni... Igazából csak én beszéltem...

Több oka is lehet, hogy nem ír neked... Lehet, hogy talált egy olyan lányt, akivel szívesebben összejönne, de az is lehet, hogy csak nem egy nagydumás...

üdv 25/L

2010. júl. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

lehet hogy igazatok van..hogy nem szeret msn-en beszélgetni.

de akkor még kérte ki magának ,hogy mindig ő ír nekem és nem én nekI?

2010. júl. 28. 14:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy te azt hiszed hogy MSN-en lehet pasizni. Közben pedig nem erre való, hanem szimpla beszélgetésekre. A férfiak lehetőleg sosem nőznek neten, s általában kerülik az ilyen programokat, csak akkor beszélnek rajtuk, ha fontos. Valószínűleg neked is csak azért válaszolgatott (még ha ilyen röviden is), mert nem akart megbántani azzal hogy szóra sem méltat. Viszont te azért elég rendesen belémartál ezzel a "hány csajt hülyít"-tel, mert lehet hogy ő komolyan gondolná a kapcsolatot és azt hiszi hogy nem veszed komolyan, hisz élőben nem is beszéltek, csak MSN-en. Találkozzatok élőben ha úgy jófej, az mindent megold...


f

2010. júl. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
aha.. értem.. és ha bocsánatot kérek tőle akkor megfog változni valami?
2010. júl. 28. 15:35
 7/7 anonim válasza:
ébredj fel bmeg :D:D:D
2010. júl. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!