Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 4-17 éves lányok! Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4-17 éves lányok! Miért gondolja közületek a többség, hogy csak egy idősebb sráccal jön össze, mert ő érettebb, ami átlagban lehetséges, de kéne adni esélyt az egyidős srácoknak is, hogy bizonyítsanak, és nem előítéleteskedni, nem?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam, hogy " egy velem egyidős nem tudja megadni azt, amire szükségem van", meg hogy " sose járnék velem egyidőssel.

16/f


2011. okt. 26. 19:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
15l
2011. okt. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:

15l,

Én 20 évesen is az idősebb pasikra bukok. Valahogy jobb velük. Tapasztaltabbak, érettebbek és markánsabbak. ^^

2011. okt. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

19:44


"egyébként kérdező: keress fiatalabb lányokat, és probléma megoldva."


Ez az egyik legnagyobb baromság, amit írhattál. Ugyanis ezzel marhára nem oldódik meg a probléma.

2011. okt. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
68%

A lányok ugyanakkor érnek, mint a fiúk. Ezért marhaság az érettségre fogni a kort vagy bármit. Sok lány aki az idősebb fiút választja, az azért választja az idősebbet, mert az idősebb fiúk jobban manipulálják a fiatalabb lányokat. Ráadásul ezek a lányok eléggé éretlenek, mert a kor ennyire befolyásolja őket. Pluszba más még írta a pénzt, menőzést, stb.


Ebből kifolyólag, kérdező ha valamelyik lány pusztán arra hivatkozva utasít el, hogy egykorú vagy vele, akkor legalább örülhetsz annak, hogy időben kiderült, hogy az a lány még gondolkodásra képtelen. Így van lehetőséged normális, értelmes lányt keresni (mivel normális lány nem fog problémázni ilyesmin).

2011. okt. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
12%
Azért, mert az egykorú srácok olyan gyerekesek... (mert a lányok hamarabb érnek ebben a korban)
2012. okt. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
100%
Hát, ha gondolod megkérdezem a húgomat. Ő 4 éves és az 5 éves szomszéd kisfiú tetszik neki.:)
2013. márc. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

15

Tévedsz, mert a lányok nem érnek hamarabb. A 13-14-es válaszoló leírta a tényeket.

2013. márc. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:

Én pl a nálam 5 hónappal FIATALABB fiúval vagyok együtt és jól megvagyunk nemigazán figyelünk fel a korkülönbségre.

16/L

2016. jan. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
51%
Ezért,mert(tisztelet a kivételnek!),általában a 16 éves fiúk nagyon válogatósak és csak a konnyu lanyok jonnek be nekik,a" foci az ELETUK:|"
2016. aug. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
En szemely szerint azert kedvelem jobban a tolem idosebbeket mert általában szellemileg es testileg is erettebbek mint egy 16 eves fiu. En is mindig idosebbnek tuntem a koromnal es ezert jobban kozeledtek felem az idosebb fiuk. Rossz elmenyeim voltak a korombeli fiukkal. Az elso csokom egy 20 evessel volt en akkor voltam 14 es 2 evig egyutt voltunk. Eletem legjobb parkapcsolata volt de minden jonak vege van egyszer altalaban...
2018. márc. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!