Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak férfiak válaszát várom!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak férfiak válaszát várom! Hogy lehet felismerni a rendes nőket?

Figyelt kérdés

A kérdés adott. Szinte mindegyik nőről kiderül előbb vagy utóbb hogy rib*c. Van olyan nő aki nem az, vagy legalábbis még nem derült ki róla?


Nők válasza nem érdekel, úgyis az lesz amit már tudok előre...


2011. okt. 26. 19:41
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
70%

- Hogy lehet felismerni a rendes nőket?

- Nem azt nézik, hogy mivel közlekedsz vagy milyen drága ruhát viselsz. Persze azért legyen tiszta és illatos.

- Nem kapják föl a fejüket, ha elsóhajtod magad hogy: "haajjh, ezen a héten csak 250.000 forintot kerestem, derossz".

- Ha az ismerkedés elején fölveted hogy nyitott kapcsolat lehet-e, rögtön ellenkeznek.

- Ha látod, hogy a facebookon nem sok férfi ismerőse van, illetve nem nagyon nézegeti más férfiak adatlapját.

2011. okt. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
67%
Nem öltözik divatosan v qrvásan, nem volt egyéjszakás kalandja, nem csókolózik idegenekkel, nem tudod az első randin megfektetni, stb.
2011. okt. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
49%

Úgy látom az ostoba feministák megint beözönlöttek.

Talán akkor tudod felismerni, ha a szemében látod a mélységet, hogy neki van személyisége, nem csordaszellem. bár ez se biztosíték

2012. nov. 16. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
55%

Felismerni nem lehet! Ha szerencséd van belebotlasz egybe, ha még nagyobb szerencséd van akkor egyedülálló.

25 év alatt még nem találkoztam olyan okos, szép és rendes lánnyal aki egyedülálló lett volna!

25F

2012. nov. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
83%
Arról, h van egy jóképű és magas pasija.
2012. nov. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy :D Jobban megismered és abból tudni fogod hogyan kezeli a partnereit...


Volt már olyan, akiről azt hallottam, hogy mekkora k*va, aztán kiderült, hogy szűz :O meg olyan is volt, aki tök ártatlannak tünt, de amúgy (khm) egyáltalán nem volt az...


Megismered és ha olyan viszonyban lesztek, akkor maga elmondja milyen kapcsolatai voltak előtted. Ez elmond valamit, de ne vegyél semmit készpénznek. Lehet valaki kiélte magát és utána nyugodt életet él; van aki meg pont fordítva.

2013. ápr. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
55%

a barátnőm egy angyal. 1 éve vagyunk együtt. Nem sok de épp elégséges volt ahhoz, hogy kiderüljenek a titkok. Ő csodaszép, okos, egy konyhatündér, céltudatos, intelligens, humoros, kellően kultúrált, megértő, romantikus de az ágyban egy vadóc. Egyszerüen büszke vagyok rá.

[link]

2013. okt. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
63%
Gratula haver! Ritka az ilyen csaj, és még a szemei is tiszták. Ő az élő példa arra, hogy vannak még rendes csajok. Egyébként ismerős nekem. Véletlenül nem ápolónő?
2013. okt. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
55%
De az, csaknem ismered?
2013. okt. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
63%
én a hugomat voltam meglátogatni, és láttam a szomszéd szobábában a tündéri barátnődet. Épp ügyeletes volt. Rögtön szemet vetettem rá. De mostmár szomorúan hallom, hogy elkelt. Hát igazán kár érte. Szerintem megfogtad az Isten lábát. Még egy ilyen babaarcú, csillogó szemü lányt soha életemben nem láttam
2013. okt. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!