Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a legjobb barátotok szerelmet vallana nektek?

Figyelt kérdés

Szóval egyszer előállt az ötlettel, hogy mi lenne, ha több lenne ez, mint haveri kapcsolat, és zsebből meg akart csókolni. Reakcióm: :S X(

(nem volt berúgva se semmi, Tökre észnél volt és nagyon megilyesztett)

Nem poén volt, még rá is kérdeztem. ÉS TÉNYLEG NEM POÉN VOLT !!!

19/F ö is!


2009. jan. 29. 21:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
megpróbálnám leállitani, és megbeszélni Vele a dolgot...normálisan, nem kiakadva, négyszem köz
2009. jan. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első reakcióm az lenne, hogy beszívott és hülyeségeket beszél. ha mégis komolyan gondolja, akkor azt tenném, hogy felajánlanám, hogy ne találkozzunk egy ideig, csak akkor, ha lecsillapodtak az érzelmei.
2009. jan. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Általában a fiú részéről szokott megtörténni, hogy szerelembe esik, furcsa, hogy most a lány (valamit nagyon tudsz :) )

Igazából a barátság ezek után már nem valószínű, hogy normálisan megmarad. Ha tetszik a lány, vonzódsz hozzá valamennyire szexuális téren is, és komolyan gondolja, megpróbálhatjátok.

2009. jan. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

3. vok:

Jah, hogy az illető is fiú? Valószínüleg első reakciónak sírva futottam volna el. És ezekután is szüneteltetném a dolgot. Kicsit feldolgozni a dolgokat.

2009. jan. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

19/F ö is!


Azt hittem elírtad, én is lányra gondoltam először, háááát ez így nagyon gáz... erre nem is lehet normálisan reagálni kapásból... :S Sztm hibázott, nem kellett volna hogy ezt így, ilyen formában közölje (csak ha tudja hogy te is ilyen hajlamú vagy)... tényleg nem marad meg ugyanolyannak már a barátság sztm sem az fix... én legalábbis nem tudnék ugyanúgy tekinteni rá ezek után... megint más ha közli hogy ferdehajlamú, még azt is egy dolog elfogadni, de ezzel konkrétan azt közölte hogy neki te vagy a választottja és pl megr*kna szívesen :S


Egyébként meg sztm még mindig lehet hogy poén, nem lehet hogy csak elvesztett egy fogadást és most el kell játszania? Vagy hogy valamiért visszaadja? Túlságosan sokat kockáztatott ezzel hogy így közölte, ezért is fura...

2009. jan. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hűűű, vaze, most kapcsolok én is, hogy mindketten fiúk vagytok. hát ez jó nagy gáz:S mindenképpen szüneteltesd a találkozást vele egy ideig, de jelezd neki, hogy ez nem ellene szól. helyre kellene tenni a dolgokat magában. remélhetőleg ez csak egy tinikori eltévelyedés. gyakori kamaszkorban, hogy az ember vonzódik egy azonos nemű társához egyébként.
2009. jan. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kampec.

Lehet h látodd benned bisexz hajlamot.

Ismered önmagad?

Biztos?

Még mindig?


Ha ezekután sincs szikra benned a fiúk iránt, akkor nuku barátság nuku kuki.


előbbiért kár

2009. jan. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jah, hogy fiók vagytok??? Én biztos nem taliznék többet vele, mivel nem vonzódom azonos neműekhez. Egy barátság ezek után nem működhet, teljesen mindegy, milyen a nemek eloszlása. Ha komolyan gondolta, akkor aligha fognak az érzelmei elcsitulni, ha tartod vele a kapcsolatot. Esetleg azzal reményt adsz neki...Szal szerintem az a helyes, ha eltűnsz jó időre a közeléből, amennyiben nem akarod ezt a kapcsolatot.
2009. jan. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
fúúh ilyen velem is volt csak csajjal:D (fiú vok) szal igen jóba vunk de mint barátok és neki van 2 éve pasija is és akkor már többször felajánlotta magát nekem. én mindig vissza utasítottam.nah aztán le akart kapni én meg nem hagytam xD ugyhogy csak szájra pusz lett belőle :D hát wz van..de velem csak úgy ne akarjon dugni...főleg h pasija van..azé még barátok vagyunk de má nem olyan mint régen emlgeteni nem emlegetjük..
2009. jan. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha úgy egyszerűen elmondaná, akkor csak diszkréten de határozottan elhajtanám. De ha ilyen lenne, hogy már mozduljna is, hogy megcsókoljon hááááát... akkor minden barátság ellenére akkorát fejelnék rajta, hogy földet érés után még csúszna vagy 3 métert seggen.
2009. jan. 30. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!