Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szolnátok csajok hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szolnátok csajok hogy ha a legjobb fiu barátotok lesmárolna?

Figyelt kérdés
Mit szolnátok csajok hogy ha az egyik legjobb fiu barátotok lesmárolna?
2009. júl. 12. 23:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
ÉN bazira meglepődnék, és megkérdezném, hogy akkor mégiscsak a lányokra buksz? Hihihi
2009. júl. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Akkor az már nem fiú barát és az eddigiek nem voltak igazak, mint barátok. A fiú lány barátsággal az a bajom, hogy az egyik fél általában mindig többet akar mint a másik ezért nagyon nagyon ritka az ilyen igaz barátság
2009. júl. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Kedves elso valaszolo szerinted ha egy lanynak fiu baratja van akko a srac meleg??? Hat eleg sotet vagy. 8 Eve legjobb baratom egy csaj es mindig jol kijottunk jo volt h jottek oan gondolataim h szivesen lenyalnam de nem tettem meg es mindig baratok maradtunk.! A kerdesre hat megkerdeznem h o tobbet erez mint baratsagot? Es megbeszelnem vele
2009. júl. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Nincs kifejezett "legjobb fiú barátom", de ha bármelyik haverom vagy fiú barátom lesmárolna csak úgy hirtelen, akkor először is nagyon meglepődnék, aztán jó eséllyel kapna egy nagy sallert, majd megkérdezném, hogy ez mégis mi volt, meg hogy nagyon jól tudja, hogy szeretem a páromat, és mit akar.

Aztán lehet, hogy kapna még egy pofont, bár ez opcionális, valószínűbb, hogy nem. És rögtön elhúznék haza vagy inkább a pasimhoz... De később megbeszélném azért vele higgadtan is az egészet.

21/L

2009. júl. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Utolsó:szerintem az 1. válaszoló legjobb barátja meleg, ezért írta. Én nagyon meglepődnék, de lehet, hogy már nem tudnék úgy ránézni, mint eddig.. Megbeszélném vele mindenféleképpen, nem szeretném, hogy egy ilyen dolog miatt tönkremenjen a barátságunk, de az igazság az, hogy már nem lenne ugyanolyan.
2009. júl. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
bocsánat, utolsó előtti. (előző)
2009. júl. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Interneten keresztül eléggé nehéz dolga lenne, a legjobb fiú barátaimmal ugyanis nem állok napi kapcsolatban, csak a neten, ennek egyik oka pedig a távolság és az időhiány. Viszont bármiről tudunk beszélgetni, egyik ilyen legjobb barátomnak én adtam tanácsokat, mikor nem tudta, hogyan jöjjön össze a most már menyasszonyával. Azt hiszem, ő az egyik legjobb fiú barátom, mert ő tényleg szinte mindent tud rólam. Szóval ha pl. ő tenne ilyet, azt hinném, hogy valaki nagyon leitatta.
2009. júl. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy alkoholos partyban Én lekaptam a legjobb csaj barátomat, elmosolyodott és ittunk tovább:) másnap azé megbeszéltünk hogy mi merre hány méter és felfogtuk egy barátságot elmélyítő csóknak:) azóta is nagyon jó barátok vagyunk.

21/F

2009. júl. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
Ha jól néz ki akkor semmi baj :) Velem fordult már elő :) Ugyanazzal a személlyel nem is 1x :) Attól a legjobb barátom. Testi-lelki :D
2009. júl. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
"na mivan szakitottál a barátnőddel?"
2009. júl. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!