Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás mint derült égből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás mint derült égből villámcsapás?

Figyelt kérdés

Valakinek volt már olyan, hogy egyik nap minden rendben, vigyorgás, nevetés, szenvedély a másik nap reggelén pedig kínzó szakítás minden előjel nélkül?

elötte lévő estén még tervezgettünk, nyaralás, építkezés, meg még sorolhatnám.

ja és a lány szakított, nem én!


megj.: majdnem 2 éves kapcsolat, együtt éltünk, közös tervekkel.. vagyis volt tervekkel szakítás elött. :)


van még remény? vagy inkább felejtsünk?


2011. máj. 24. 15:42
1 2
 1/15 Kingaa1 ***** válasza:

nagyon tudom sajnalni a helyzeted.


Nem hiszem...

2011. máj. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
hát ez igen furcsa nem történt olyasmi amit nem írtál le mittomén pl valakivel meglátott (nem feltételezem h megcsaltad) vagy félreértés vagy valami? mert ez így nagyon hihetetlen és fúrcsa :/
2011. máj. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem két hét után ment így zátonyra a kapcsolatom...

Nem nagy idő, de megviseli az embert

Azért jött hirtelen, mert ő erőltette velem a dolgot, így szeret, úgy szeret, stb...

Aztán náluk aludtam, hazamentem, még egyszer náluk aludtam. Reggel úgy váltunk el, hogy jaj, de hosszú lesz ez a hét, legszívesebben el se engedne, stb...

Délután felhívott, hogy bocsi, de nem úgy alakultak köztünk a dolgok, ahogy kellett volna.

Teljesen összetörtem, érzelmileg nem kerültem annyira közel hozzá, de így váratlanul nagyon rosszul esett:S


Szerintem ne reménykedj, azért egy 2 éves kapcsolatot nem rúgnak fel csak úgy hip-hop... Valami oka kell legyen!

2011. máj. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nekem is ment így tönkre kapcsolatom. Igaz az csak pár hónapos volt, nem két éves. De nagyon megviselt. Egyik nap még minden happy, aztán valami megváltozik... Máig se tudom mi volt a gond. Én szerettem, sosem bántottam, sosem csaltam meg. Mindig ott voltam neki. És nem is láttam rajta, hogy bántja valami.

Nem adott magyarázatot, csak annyit, hogy valami megváltozott benne, nem szeret. Mindezt két nap leforgása alatt.

Ezt sosem fogod igazán kiheverni. Ennél nagyobb tőrdöfést nem is kaphat az ember. Idővel begyógyul, de a nyoma mindig ott lesz :(

2011. máj. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

A lányok (persze nem mind, de vannak ilyenek, pl én is) nagyon ügyesen játszanak szerepet. Nálam például soha nem lehet tudni, hogy mi jár a fejemben, hogy tényleg boldog vagyok e, vagy sem. Biztos vagyok benne, hogy ennek voltak előzményei - fejben legalábbis biztos. Két év hosszú idő, valószínű kiszeretett belőled, vagy beleszeretett másba. Szerintem felejts, semmiképpen ne teperj. Ha tényleg szeret, úgyis hiányolni fog majd, és felkeres.

Kitartás:)

2011. máj. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

hát tegnap éreztem az üzenetén, hogy jajj valami lesz, de nem adtam neki nagy jelentőséget..


2 év alatt 2-3x volt kisebb vitánk, de semmi egetverő, 10 perc múlva egymás nyakában voltunk és nem akartuk egymást elengedni.

Reggel volt egy dolgom, elmentem, hazamentem és jött a duma, hogy beszélnünk kell.


így visszagondolva semmivel nem bántottam meg sőt.. minden kívánságát lestem, bármikor bármit megtettem volna érte és ezt tudta..

nem értem...

2011. máj. 24. 16:02
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem már más srácba szerelmes,vagy csak pasizni akar.
2011. máj. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

nem leszek hülye ne értsetek félre!

annyira megviselt ez az egész, hogy nagyon sok minden megfordult a fejemben, hogy mit kellene csinálni...

Azt mondják, hogy igazi, nagy szerelem csak egyszer van az életben, hát nekem ez kipipálva. volt már több barátnőm is de egyikben sem volt meg az amire nekem szükségem van. jött ő és minden szép lett.


nemrég beszéltem vele és igencsak lekezelő volt, még sosem láttam ilyennek.


amúgy lehet hogy van valami bökkenő. pár hete különköltöztünk mert hát anyagihelyzetünk nem volt túl rózsás és kiadtuk a lakásunkat bérlőnek.. lehet ez húzott minket szét? pedig minden nap együtt aludtunk csak máshol volt a székhelyünk. szerintetek lehet hogy ez egy ok ami megváltoztatta a véleményét?

2011. máj. 24. 16:12
 9/15 anonim ***** válasza:
Mit mondott, miért akar szakítani?
2011. máj. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
lényegében csak annyit hogy egyedül akar lenni.. csak így 1-ről a 2-re
2011. máj. 24. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!