Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék egy csajt kivonni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék egy csajt kivonni a képből?

Figyelt kérdés
Az a situ,hogy egy csaj nagyon nyomul arra a pasira aki nekem nagyon tetszik és h ha nem avarkozna állandoan közénk könnyebben haladnánk azzal h összejöjjünk.. hétfő leszel egy buli és ott lesz a csaj is és mindent meg fog tenni h mi nehogy összejöjjünk.. tippeket kérnék h mit tudnék tenni h a csajt kivonjam a képből..
2011. okt. 27. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:

lődd le

vagy magadat lődd le

vagy akár a csávót és akkor végkép megszűnik a probléma.. :D

2011. okt. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Iszapbirkózás.
2011. okt. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Nyűgözd le a helyesírásoddal, attól biztosan felrobban az agya.
2011. okt. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha kellesz a pasinak, akkor úgyis összejöttök, nem számít hány csaj/pasi akarna közétek állni. Ha én nagyon akarok valakivel lenni, akkor azzal leszek még ha cigánygyerekek is potyognak az égből. Szóval hagyd a csudába a csajt, csak magadat járatnád le. A buliban menj oda a pasihoz, dumáljatok, vonuljatok kicsit félre...nem hiszem, hogy egész este rajta lógna a csaj. Ha pedig ez történne, akkor a pasinak ez a csaj kell, nem pedig te.

Kár hogy ezt anno nem mondta nekem senki, sok csalódástól menekültem volna meg :)

25/N

2011. okt. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne harcolj, osztozkodj. A pasi tuti örülne neki.
2011. okt. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mond el neki hogy tetszik neked és hogy mit szeretnél tőle. és hogy látod hogy a másik csaj is próbálkozik. kérdezd a véleményét rólad. az tényleg nagy baj a férfiaknál hogy sokszor a farkukat követve vannak egy kurv@val, mint hogy kicsit belelátnának az valakibe és egy értelmes embert választanának maguk mellé.
2011. okt. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

de ha hétfőn lesz a buli akkor ne OTT hanem ADDIG jöjj össze vele :)

és kész is

2011. okt. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!