Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adva van egy 16 éves szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adva van egy 16 éves szerelmes lány és egy 35 éves nős férfi, szeretik egymást nagyon, de a férfi a gyerek miatt nem tud válni. A lány hagyja a családot és tűnjön el a képből, vagy maradjon a ffival és szenvedjen tovább?

Figyelt kérdés
2007. szept. 28. 17:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
hagyd ott a pasit mert lassan bele fogol orulni a dologba ha nem így teszed.hidd el,ez egy mulo tiniszerelem,lehet,hogy édesapádat keresed benne...ami hulyén hangzik de lehet benne valami.magad miatt ajánlom,hogy felejsd el. nehéz lesz de egy ido mulva már mosolyogni is fogsz talán a dolgon,amikor elmeséled az akkori barátodnak.és rájossz,hogy az nem is szerelem volt hanem csak valkit kerestél benne.
2007. szept. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Ugye ezt nem gondolod komolyan?Fiatal vagy és naív....A pasi pedig -nincs rá megfelelő szó..Lépj tovább,élvezd az életet egy korban hozzád illő fiúval...
2007. szept. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Belegondoltál?? Mi lesz ennek a vége?Ha megmaradsz mellette,saját magad teszed tönkre agy álom miatt.Sürgősen szakíts meg minden kapcsolatot ezzel a ffival.Férfi?! Valószínű csak a hiúságát "legyezgeted"!Ne alázd meg magad!Nem vezet ez szerintem semmi jóra,ha vele maradsz!Szenvedni???!!! Inkább szenvedj utána és felejtsd el!!!Keress magadhoz illőt,és vele legyél BOLDOG!!
2007. szept. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az a gyanúm, hogy Te most azt várod valakitől, hogy azt írja, várd meg, míg rendeződnek otthon a dolgai, aztán együtt lehettek.

El kell, hogy keserítselek: én sem ezt tanácsolom. Hidd el, ismerem (egészen közelről) ezt a szituációt. Nem vezet jóra. Még ha előbb utóbb el is hagyná a családját (amit nem hiszek), akkor sem.

Fiatal vagy, ne tedd tönkre megad!

Most lépj ki belőle, mert minél tovább húzod, annál nehezebb lesz! Nem jó módzser az sem (kipróbálva!), hogy vársz, amíg csillapodnak az érzelmeid, és kevésbé fáj kilépni. Nem kevésbé, hanem jobban fog fájni!

Most legyél határozott, akárhogy is fáj! Magadnak is, és neki is ezzel teszed a legjobbat!

2007. szept. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem minél hamarabb lépj ki ebből a kapcsolatból!sajnos én is elég jól ismerem az ien szitukat és hidd el h.nem vezet jóra!nem fogja ott hagyni a családját!ez tuti!az lesz tényleg a legjobb ha ennek minél hamarabb vége lesz,hisz csak szenvedsz miatta!az elején biztos h.naon rossz lesz,de utánna nem fogod megbánni,hidd el nekem!még nagyon fiatal vagy,és ne enged h.kihasználjon!
2007. szept. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Több okból sem egészséges az ilyen kapcsolat! Egyrészt gondolj csak bele mit szólnál hozzá, ha a te férjedet csábítaná el egy nálad 20 évvel fiatalabb csajszi, és magadra maradnál egy-két vagy több gyerekkel. Mennyi esélyt adnál magadnak? Másrészt ezek a férfiak sosem akarnak megválni a családjuktól, és itt nemcsak a gyerekekre gondolok. Mégiscsak leéltek együtt jópár évet, megszokták egymást, valószínüleg szeretik is egymást, amit neked sosem fog elárulni, de a férfi örök vadász, nem tud élni kalandok nélkül. Ha egész véletlenül mégis elveszti az eszét és elválik miattad, akkor egy idő után már nem lesz olyan izgalmas a dolog, rájön, hogy Te is olyan büdöset sz..rsz, mint az exe( Bocsi a kifejeézésért), és egy idő után majd Téged is lecserél egy még fiatalabbra. Másrészt elgondolkodtál már azon, hogy mit adhat egy 16 éves lány egy ilyen korú férfinak? A sexen kívül persze..Mert azzal is számolnotok kell, ha elhagyja a családját akkor gyerektartást kell fizetnie, el kell osztaniuk a közös vgayont, általában a lakás megmarad az asszonynak és a gyerekeknek. A hétvégéket a gyerekekkel fogja tölteni, ráadásul neked is el kell magad fogadtatni velük...Szerinted megéri kockáztatni és szétzilálni egy családot? És ezek után elhiszed, hogy veled akar élni? Használd ki, hogy még ilyen fiatal vagy, és a lábaid előtt hever az egész világ!! Csak nyisd ki a szemed!
2007. okt. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is közelről ismerem a problémádat. Én azonban akkor 24 voltam szóval érettebb mint te. A pasi 33 éves, egy kisfiú a házasságában. Nem akartam belemenni egy ilyen kapcsolatba, mivel tisztába voltam vele, hogy én fogom megégetni magam és nem fogja otthagyni a családját. Viszont nem tudtam mégsem ellenállni folyamatos udvarlásának és végül beadtam a derekam. Kb. 2 hónapot voltunk együtt, amikor volt egy komoly beszélgetésünk és közölte velem, hogy nem tud nélkülem élni és szeret. A feleségével nem volt jó a kapcsolata már évek óta, viszont a kisfia miatt nem tudta mit tegyen. Végül fél éves hánykódás után döntött és otthagyta a feleségét. Azóta együtt élünk és kisfia rendszeresen nálunk van hetente 3szor. A fiát nem hagyta el, viszont kilépett egy rossz kapcsolatból. Nehéz volt, irtó nehéz, de megtette. Kb. 20 kilót fogyott ebben az időben.

Csak azt akartam illusztrálni, ha igazán szeret és nem lát lehetőséget a házassága javításában - vagy nem csak szórakozást keres egy másik kapcsolatban - akkor lépne. A gyerek nem kifogás, mivel azzal, hogy elválik nem a gyereket hagyja el. LEhet sokat foglalkozni a gyerekkel, annak ellenére, hogy nem velük lakik. Nem jó kifogás szerintem, úgyhogy hagyd ott és ne foglalkozz vele. Csak szórakozik az érzéseiddel és te fogsz benne tönkremenni. Ez a baj az ilyen kapcsolatokkal, hogy a nő mindig szerelmes lesz. Én is ezért nem akartam belemenni anno, mivel tudtam, hogy bele fogok szeretni, mivel már akkor szerettem egy kicsit. Viszont nálunk másképp végződött, de ha konkrétan kijelenti neked, hogy nem fog válni LÉPJ TOVÁBB. Irtó nehéz lesz, de csak te fogod megbánni az elvesztegetett időt.

2007. okt. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
az a ferfi nemfogja elhagyni a csaladjat es a feleseget egy 16éves lány miatt az biztos!
2007. okt. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Igazábol az a baj az ilyen kapcsolatokkal h azok sosem öszinték. A férfi részéről... Ez igy van csak akkor nem veszük észre amikor benne vagyunk (tapasztalatból mondom)A férfinak kell változatosság, a kaland a szenvedély és ez általában uj nőktől.... Gonddolj bele még jo h azt mondja h szeret meg elfgja hagyni a feleségét... Hát ha azt mondta volna ami két sorra feljebb olvasható, akkor összejöttél volna vele??? Nagyon rafkosak a pasik, de az fix h szeretik az állandóságot és a biztonságot a családi hátteret, és hidd el azt is h nem te voltal az utolsó szeretője!

Szerintem a kérdést h ott hagyd nem kéne vitatni!

2007. okt. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%

Számomra az a meglepő hogy senki nem írta hogy pedofil.

Mert ha ez kiderül bizony nagyon megütheti a bokáját. te még FIATALKORÚ vagy ő pedig 35 éves! Gondolkozz babám.. nem fog ott hagyni egy családot...házat egy fiatal kis csajért aki bármelyik pillanatban úgy gondolhatja hogy elég volt ebből a kapcsolatból. Keress egy hozzád való 20-22 évig elviselhető srácot és élj vele BOLDOGAN! Ne pedig egy ilyen bizonytalan szerelemre várj. Egyébként én úgy gondolom hogy mondhat bárki bármit a te döntésed hogy szenvedsz-e tovább vagy tovább lépsz. egy 14 hetes kismama:)

2007. okt. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!