Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk mind ilyen állatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk mind ilyen állatok vagy van köztük érzékenyebb is? 19/L

Figyelt kérdés
Fiúk is válaszolhatnak
2011. okt. 28. 17:32
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
56%
Van hát, de csak akkor veszed észre ha mindenkinél jobban néz ki. Máskülönben tojsz az érzékenyebbre, a kedvesre, a jóérzésűre, vagy bárkire, aki hasonló érzést kimutat. Átlagosat csak akkor veszed észre ha hatalmas pofája van, te is tudod, ne ámítsd magad!
2011. okt. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 mus musculus ***** válasza:
Úgy bírom ezt. Semmit sem tudtok a kérdezőről, leszámítva, hogy nőnemű, és máris beskatulyázzátok alaptalanul.
2011. okt. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
mus musculus: Mert ebben a témában az már épp elég hozzá :)
2011. okt. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 mus musculus ***** válasza:

Szerintem nem feltétlen. Akkor ennyi erővel a pasik egy bizonyos rétege is azért nem talál normális csajt, mert nem veszi őket észre.

Persze fennáll az eshetőség, de más alternatíva is lehetséges.

2011. okt. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 mus musculus ***** válasza:
Ja bocs, elnéztem egy szót. Mindegy, a második mondatom akkor is érvényes.
2011. okt. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

"Akkor ennyi erővel a pasik egy bizonyos rétege is azért nem talál normális csajt, mert nem veszi őket észre."


És hol ebben a hamis állítás? Amit leírtál ebszolút életképes prezentáció. Egy bizonyos réteg pont ezért nem talál.


21F

2011. okt. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 mus musculus ***** válasza:
Amúgy ha ilyen egyformák vagyunk, minek válogattok annyit? Ha meg csak buláért viszket a fallosz, ott vannak a pont ilyesféle célokra "tervezett" prostik.
2011. okt. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 mus musculus ***** válasza:
Azt a részletet pont nem neked címeztem (elvégre nem te állítottad kvázi azt, hogy csak a nők ilyenek), de örülök, hogy nem vagy vak.
2011. okt. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
17:35-s vagyok. Most válaszolok komolyan is. Itt mindenki előadja, hogy ő érzékeny és ezért nincs barátnője. Összesen nincs ennyi érzékeny férfi, mint amennyi itt jelentkezett (arányokat tekintve). Nem azért nincs barátnőtök, mert érzékenyek vagytok, csak szimplán nincs nő és valamire rá kell fogni. Az, hogy nem mertek megszólítani egy nőt, az inkább gyávaság, félelem a visszautasítástól. csak egyszerűbb egy "pozitív" tulajdonsággal magyarázni egy negatív dolgot.
2011. okt. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Én csak szimplán nem vagyok kigyúrt, nem tudok, és nincs is időm csajozni. Érzékenynek csak a zacsim, és és a kislábujjam az, de az nagyon... ez már hihetőbb? :D
2011. okt. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!