Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk mind ilyen állatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk mind ilyen állatok vagy van köztük érzékenyebb is? 19/L

Figyelt kérdés
Fiúk is válaszolhatnak
2011. okt. 28. 17:32
1 2 3 4
 31/34 Walk With Me ***** válasza:

Van. Az ilyenek vannak bezárva a lányoknál a "barátzónába".


Én eléggé érzékeny vagyok, és lássuk be van abban valami, amit itt előttem írtak, hogy az érzékenyek "életképtelen"ek. Mert ami másnak meg sem kottyan, az nekünk rosszul eshet, és nekem is sok fájdalmat okoztak már így sokan, hogy talán fel sem fogták mit jelent. Ugyanakkor ez nézőpont kérdése is. Számomra ők az érzéketlenek, és nem én vagyok a fura, abnormálisan érzékeny. Egyszerűen ember vagyok, emberi érzésekkel és vágyakkal és igyekszem nem bántani másokat.

2011. okt. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Tanulság: A Vulkániaknak van igaza a Star Trek-ből, csak a logika és nincs érzelem.
2011. okt. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 brokenbone ***** válasza:
nektek a tróger állatok kellenek, szóval kussolj.az érzelmetek feldughatom.ne játsszd meg magad.
2014. szept. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Vannak de nem mutatjuk ki mert ha egyszer észre veszitek ki használjátok és akkor nekünk szar . 18F
2014. okt. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!