Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire jönnek be a kigyurt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jönnek be a kigyurt kopasz állatok a nőknek? Bővebben lent

Figyelt kérdés
nagy izmok,fekete bmw,kopasz fej,taplo,bunkó stilus...erre buknak a nők.smucigok,pénzt nőre ki nem ad,egy menet és lapát a kis csajnak az meg liheg utána.aki meg tudná szeretni azzal szóba se áll.se kocsim,se izmom...lányok miért annyira menők ezek a srácok????
2011. aug. 10. 21:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát aki a kopasz vaddisznókra gerjed az Zoofil és kezeltetnie kéne magát...
2011. aug. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
bejönnek ezek a pasik, de csak a külső jellemzés, a belső már nem igazán
2011. aug. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem jön be a kopaszság. Egy férfi úgy szép, ha van haja. Minek leborotválni???

A kigyúrtságért sem rajongom, de azt még elviselem.

A stílust meg inkább nem kommentálom.

2011. aug. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
ugyan olyan emberek ők is mint én vagy egy nem kondis testű.miért kell bunko stilus?ugy lazább vagy mi?menőbb?
2011. aug. 10. 21:32
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
az általad leírt egyedben pont az nincs meg, ami nélkül velem szóba sem állhat valaki...stílus és intelligencia....de ha a kopasz kigyúrt bmw-s kcsögről kiderül, h egy kifinult úriember, magas röptű gondolkodással, feljett értelmi és érzelmi intelligenciával akkor már nem érdekel a többi, ide nekem
2011. aug. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
persze nem minden bmw--s kopsz tuskó,ezt aláirom!csak ugy általában akik felszednek 1-2 menetre egy kis ribinek titulált kiscsajt akivel én komolyan gondoltam volna,de ő az első kanyar után kitette a kocsiból.addig kedves volt vele persze,menet után meg kiszállás....azt se tudta szegény,hogy hol van.akkor persze jo voltam rámtelózott éjjel 1-kor,hogy menjek érte,mert azt se tudja hol van(Balcsin nyaraltuk a haveri körrel).szivem szerint megérdemelte,hagyhattam volna a sorsára,de mégse tettem.van nekem is kopasz kondis ismerősöm akinek már kisbabája is van és nagyon kedves,müvelt ember.én most az ilyen nőket tosszunk meg,dobjuk ki,használjunk ki,jól esik bunkozni velük stilust irom le!!!!
2011. aug. 10. 21:39
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

buta voltál, hogy lementél érte, megérdemled. Én azt mondtam volna, hogy hívjál magadnak egy bmw-s faszit, aki hazavisz.



Mellesleg meg az ostoba lányoknak jön be az ilyesmi.

Nekem is van 1-2 kopasz, kigyúrt ismerősöm. Van, aki normális belsőleg, van, aki kicsit vadabb, meg van olyan is, aki elég szürke/illegális dolgokkal üzletel(nem is egy) és mellette egy köcsög is.


Az első nyilván okés, a 2. típus is jó lehet, viszont aki olyannal jön össze, aki valóban gengszter... hát az rászánhat az életéből pár évet. Az egyik az kb 5 éves sztori. Összejött az ismerősöm egy csajjal, aztán ütötte verte, együtt voltak 1,5 évig, majd kidobta és megfenyegette, hogy nehogy merjen bárkivel is kezdeni, mert belé is meg a barátjába is beleállítja a kést. Még ha nem is tette volna meg, de biztos nagyon megverte volna őket. 5 éve a csajnak nem volt barátja, viszont már lassan 40 éves lesz, ketyeg az óra.

A másik pedig egy friss sztori. A srác összejött egy félcigány csajjal, vagy 3 évet együtt voltak-persze a csávónak volt minden környező városban legalább 1 barátnője, akit csak dugott. A csaj megtudta, elkezdett féltékenykedni, emiatt dobta a gyerek, de ő is megmondta, hogy halálra veri, hogyha 1 éven belül kezd valakivel. Pedig ő még normálisabbnak mondható így az alvilági emberek között, pl nem verte meg barátnőjét 1x sem, meg talán van némi lelkiismerete is. Viszont nagy patkány, hogyha kicsesznek vele, vagy olyat csinálnak, ami nincs az ínyére.


Summa summárum, azt kell mondjam a "barátnőd" még jól is járt. De még mindig tartom magam ahhoz, hogy egy normális csaj nem kezd ilyenekkel.

2011. aug. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Adom az előttem lévő véleményét, csakis a buta, ostoba lányok teszik ezt meg.

Van egy hosszú sztorim...Egy jóideje vagyok együtt a pasimmal, előttem egy évig nem volt senkije, mert elhagyta a barátnője. Abban az egy évben azt csinálta, hogy a nemtörődöm", bunkó stílusával vonzotta magához a csajokat. Általánosított a női nemre, mindenkit k.rvaként kezelt. Azt hangoztatta folyton, hogy minden nő egy ku.va, és a nők igénylik, hogy a férfiak így bánjanak velük. HÁHÁ aztán jöttem én, egy szempillantás alatt belémszeretett, ezek a gondolatok csak úgy szálltak ki a fejéből. Bár nekem is mondta párszor, hogy a nők a durvaságot igénylik, hát nemm hitte el nekem, hogy nem így van. Veszekedtünk is emiatt a féle viselkedése miatt, de úgy látom, hogy feleslegesen küzd maga ellen, hisz ő is csak boldog akar lenni, mégha nem is ezt mondja. Azt látom benne, hogy fél. Fél, hogy újra elhagyják, és egy falat épített maga köré, amit mostanában elég gyorsan bontok le.

Valószínűleg a megaláztatottság miatt viselkedett igy, és általánosította a női nemet.

És most úgy általában: azok a nők, akik az ilyen pasikra buknak, meg is érdemlik a sorsukat. Azok nem nevezhető erkölcsileg tisztességesnek. És most gondolom felvetődik a kérdés, hogy akkor én miért álltam szóba egy ilyennel...a válasz egyszerű: mikor megismert a régi önmagát mutatta felém, a normális, rendes srácot, és az a durva stílus az idő haladtával elhalványult...

2011. aug. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
ezek a stilusu kopasz kigyurtak lehet nem is boldogok?azért bunkok a nőkkel?vagy lelki problémájuk van vagy volt.vagy csalodtak nőben?szerintem szteroidokkal nyomják fel az izmaikat akkorára nem néznének ki ők se ilyen izmosnak nélküle.igy van?majdnem mind alvilági ha nem is üzletel valamivel akkor se tisztességes uton szerzi a bmw-t.én csak 2 müszakos szakács vagyok 90e-ért.biztos nem vonzom a nőket.nem a barátnőm,csak annak hittem.megjárta,de én már nem járok vele.ma meg elpanaszolta,hogy nem is ment el tőle,mert a nagy 120kg.os izomagynak volt vagy 10cm-es a micsodája.még az ágyba se jók!?ha-ha
2011. aug. 11. 09:05
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

ki mondta neked hogy ezek menők pfuujjj.

Már az milyen undorító ha valaki kopasz.

L19

2011. aug. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!