Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy probléma! Mi legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy probléma! Mi legyen most? Volt 1 fiú barátom na és, neki lett barátnője nekem is lett barátom. Eltávolodtunk egymástól.

Figyelt kérdés

Az a haverom mesélte nekem hogy a barátom felakarta szedni a barátnőjét, még anno mikor egyikőnk se járt senkivel.

Most rákérdeztem a barátomra.Mondta hogy ez nem igaz.

A barátom a tudtom nélkül írt a csajnak az én közösségi oldalamról a csajnak.

És most nagy vita van.Mert a haverom azt mondogatta hogy én zaklatom őt,meg találkozni akartam vele.Oké hogy találkozni akartam de csak haveri alapon mint régen.

A csaj meg bunyózni akar, kis hisztis pics@.

Verjem el ha oda kerül a sor?Hisz nekem nem igen kellene a pasija hisz ő akart tőlem egy s mást én viszont nem.


2010. aug. 28. 19:54
 1/1 anonim ***** válasza:
hagyjátok egymást a rákba de most komoylan! ha ő nem akar semmit a pasidtol és a te pasid se tölle valamint te nem akarsz semmit az övétöl és ö se tölled akkor mi értelme az egésznek? SEMMI szard le de ha továbbra is pattog akkor szedd sziiiiit a ribancot XD
2010. aug. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!