Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Véleményetek, tanácsotok a...

Véleményetek, tanácsotok a tervemmel, szándékaimmal kapcsolatban? Mondjátok el, kérlek!

Figyelt kérdés
Tehát, lehet hogy hosszú lesz, de érthető szeretnék lenni, kezdem az elején. Tizenöt éves lány vagyok, középiskolában kilencedikes, fodrász szakközépiskolás. Mondhatnám, hogy őrülten lóbolond, de ez nem takarna semmit. Két éve lovagolok, de ez most ne is lényeges... A kérdésem arra irányulna, hogy mi a véleményetek arról, hogy: ha kijártam az iskolát keresek valószínűleg Pesten, vagy környékén egy olyan helyet, ahol ebben a szakmában el tudok helyezkedni, nem gyenge fizetéssel. Nem nagy dolog, ha ügyes vagyok (és van hozzá kapcsolatom már most) meg tudnám oldani viszonylag könnyen. De nem ez a lényeg(kérlek ne nézzetek emiatt kérkedőnek). Nincs gazdag családom, tehát időbe telne, de szereznék egy viszonylag nagy telkes, kis házat. Oda szeretnék majd egy lovat, de csak egyet. Ezzel kapcsolatban, hogy hogy csináljam majd, hogy kalkuláljak lenne tanácsotok, véleményetek? Köszönöm szépen! Az is előfordulhat, hogy munka mellett továbbtanulnék. Ez által minimálbér nő...
2011. márc. 20. 20:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Először is miféle lószerető az, aki egyedül akar lovat tartani?! Szégyelhetnéd magad!

A terved egyébként egyhén szólva naív. Majd ha bekerülsz a felnőtt világba, és dolgozni kezdesz, akkor rájössz, hogy mennyit kell melózni még egy kis házért is, és a jó fizetéseket se osztogatják csak úgy.

2011. márc. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Igen, erről hallottam már, hogy nem szeretnek egyedül élni, logikus is... nagyló pónival is elvan, ugye?

Tudom, hogy naív. És tudom, mennyit kell melózni érte, szüleimet látom nap mint nap. Mindent bele fogok adni, hogy elérjem.

2011. márc. 20. 20:59
 3/13 anonim ***** válasza:
Ne élj mesevilágban! Tanulj tovább, meg nyelveket és legyen nagyon jó állásod! Emelett lehet szép házad, lovaid, stb.
2011. márc. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Azt villámgyorsan felejtsd el,hogy lovakkal akarsz dolgozni.

Szánalmas a fizetés,amit nem is mindig kapsz meg.

Nincs szabadság,szabadnap sem mindenhol,legtöbb helyen olyan lennél,mint egy rabszolga.Volt,ahol a tulaj a koszos gatyáját is velem akarta mosatni.

Nagyon sokszor be sem jelentenek.

Az utóbbi 20 év tapasztalatairól tudnék mesélni,meg még rajtam kívül nagyon sokan.

2011. márc. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ja és a legtöbb tulajdonos madártávlatból tojik arra,hogy az alkalmazottnak van-e szakképzettsége.Csak az érdekli,hogy lehető legolcsóbban vállalja valaki a munkát.
2011. márc. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Na én a többiekkel most nem értek egyet. Igenis merj álmodni, és ne úgy állj hozzá, hogy úgysem fog sikerülni.

Úgyhogy sok sikert!

2011. márc. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Álmodni lehet,csak éppen álmokból nem lehet megélni.

Több mint 20 éve vagyok a szakmában,mesélhetnék,és rajtam kívül nagyon-nagyon sokan.

2011. márc. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
és két éve milyen gyakran foglalkozol lovakkal?hány órát trágyázol egy nap?szerintem nem tudod milyen nehéz munka.
2011. márc. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Álmodozz!Az igaz, hogy nem kehet belőle megélni,de pozitívan állsz a dologhoz az csak jó!Anyám mesélte hogy óvodás korom óta azt hajtogattam hogy lovakkal szeretnék foglalkozni---állatorvos lesz belőlem nem sokára...3 Lovam már 6 éves korom óta van és mi se vagyunk vmi nagy gazdag család!Ha tényleg bele adsz mindent hogy a célod elérd,az csak tőled függ!Sok szerencsét!Szorítok neked!
2011. márc. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Erzsébet királynéba jársz ?

Ha igen, írhatsz privit :)

2011. márc. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!