Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon nagyon tetszik valaki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagyon tetszik valaki, de nem tudom, hogy szólítsam meg. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy srác, de nem tudom, hogy szólítsam meg. Szoktam látni a suliban, és mindig a szemembe néz ha elmegyünk egymás mellett. Nem tudom mit tegyek. Van valami jó tippetek?
2011. okt. 29. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Pár rendkívül tipikus, de nem használhatatlan csajos praktika:

1. Mikor már majdnem elmegy melletted, akkor ejts el valamit és ha felveszi, akkor hosszan hálálkodva (szóval ne csak annyival, hogy "kösz") köszönd meg. Helyzettől függően a "remélem nem tartottalak fel" kérdéssel is elő lehet állni, amiből választól függően még akár egy beszélgetés is kerekedhet.


2. Elkezdesz ráköszöngetni, mosolyogva (nem vigyorogva).


3. Kérdezel tőle valamit. (Látta-e ezt, meg azt a tanárt, nyitva van-e még a büfé, kilát-e az ablakon, stb.)

2011. okt. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Egy buszon szoktatok járni? Egy városban laktok? Rengeteg lehetőség van, a tényezőktől függ :)
2011. okt. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
bocsi az offolásért, de nekem is hasonló a problémám és kíváncsi vagyok a válaszokra :) amúgy az első tanácsai jónak hangzanak. én próbálok valami helyzetet keresni ahol le tudom szólítani valami sulival kapcsolatos indokkal, de nehéz nem túl átlátszót találni meg alkalmat, stb. de neked is ezt ajánlom ;) ha tudod mi érdekli, hova jár, mikor hol van, legyél ott, és keresd a helyzeteket, lehetőségeket, és így könnyebben felfigyel rád :) sok siekrt :)
2011. okt. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
megbotlasz, elesel, eldobod a mi a kezedben van, lehetőleg úgy hogy lássa. ha tetszel neki oda fog menni és felsegít :)
2011. okt. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek. az első kommentet nagyon adooom :D de a többi is jó ^^
2011. okt. 31. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!